Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Adobe illustrator

Mam taki problem, zainstalowalem program a nie chce sie otworzyc laduje sie ciagle i nie moze sie zaladowac.. tak mam z adobe illustratorem 10. Nastomiast jak otwieram adobe illustrator 11 CS to sie zawiesza po chwili, owszem dziala ale 5min a potem klapa... :? pracowalem od wiekow na tym programie i nie chce zaprzepascic mojej dobrej passy wiec prosze o pomoc. Z gory dziekuje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

może oryginalna wersja pomoże ?

moskittiero
    Gość

Podaj może więcej szczegółów co do błędów jakie zwraca Adobe Ilustrator?
    Może log z HijackThis ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wspomniae o tym Ill 11 CS. Czasami Photoshop i Illustrator zaczynaj poera RAM i po jakim czasie nie zostaje nic. Dowiadczyem tego na wasnej skrze.

W takim przypadku trzeba odinstalowa program, ale doszcztnie! Trzeba pousuwa wszystkie pliki w Documents and settings czy common files, wszystkie wpisy w rejestrze - odnoszce si do konkretnego programu. Czyli cakowite Catharsis dla Illustratora. Jeli jednoczenie masz zainstalowanego Photoshopa, dla pewnoci wyma lady po kluczu 'adobe'.

Po takim czyszczeniu wszystko powinno dziaa. Oczywicie, jeli na tym istotnie polega problem(tj. poeraniu RAM'u). cignij jaki program do optymalizacji RAM, ktry ci powie, czy w tym sk(polecam Memstat XP)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hej!
    w illustratorze nie zmieniac rozmiarów obiektów ani zadnych okien, nie wiem dlaczego, shift i przeciaganie nie dziala, moze cos sie zablokowalo?niech mi ktos doradzi to bardzo denerwujace
    pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

...dziś u mnie pojawił się ten sam problem, nie mogę nic skalować, nie pojawiają sie nawet ramki skalowania. trochę się męczyłam żeby je znaleźć, ale się poddałam.pomocy;(

Odp: Adobe illustrator

Zmieńcie ustawienia dysków magazynujących, bo być może macie mało miejsca na dysku C (po dłuższym funkcjonowaniu programu) i po czasie nawet nie drgnie. Zmieńcie na D lub E.

Może warto wyczyścić pozostałości po poprzednich instalacjach... - np. jakimś czyścicielem rejestru.

Beata Zawadzka
    Gość

Format i sproboj zainstalowac

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Albo masz za dużo plików na dysku i musisz zwolnic pamięć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia