Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Twoja ocena: Yes No

Dwukaczan lepperomanostosu zabija wszystko co skręca w lewo na śmierć, ale uwaga, w odpowiednim momencie musimy usunąć środek, ponieważ będzie przechodził w tryb reanimacji.... i tak w kółko...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z byle śmieciem biegam do kontenera, żeby w domu nie wyrzucać, bo za godzinę zamiast śmietnika zobaczę wielkie mrowisko. Nie zostawiam na noc soku na stole. Z herbatą to samo. I okruszki zgarniam ze stołu. Uważam, żeby przyprawy się nie wysypały. Może to dziwne, ale od dwóch dni ich nie widziałam Także u mnie działa to, co opisałam. Boleję nad tym, że nie mogę zostawić herbaty w dzbanku ani w szklance, ale za to zimą sobie odbiję

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Ostatnio u teściowej, kiedy inwazja mrówek skierowała swe kroki do mojego talerza, po prostu zjadłem sobie kawałek kurczaka z kilkoma mrówkami, potem zagryzłem bułką z mrówkami i okazało się, że sa nawet całkiem smaczne jeśli popije się to wszystko spritem :twisted:

Potem zacząłem nadstawiać palec i te, które ośmieliły się wejść pożerałem pojedynczo, uważając tylko żeby ugryźć je szybciej, niż one dziabną mnie w język. No i udało się. Język nadal mam cały, mrówek wszystkich nie pożarłem, równowaga w przyrodzie musi być :P

Tylko żona gapiła się na mnie jak na głupka. Ale to akurat u nas normalne :lol:
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

zjadłem sobie kawałek kurczaka z kilkoma mrówkami, potem zagryzłem bułką z mrówkami
    Krzysiek, troszkę białka, odrobina chityny nikomu nie zaszkodziły. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa z jadem, bo kwas mrówkowy to nic przyjemnego ;-)

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Na wszelkie owady i pajęczaki najlepszy jest Gekon. Na muchy i komary dionea muscipula znana również jako muchołówka amerykańska lub dzbanecznik.

Kiedy nasze sublokatorskie mieszkanie na toruńskim Rubinkowie zaatakowały francuzy to raz na dwa tygodnie urządzaliśmy wojnę polsko-francuzowatą i zwalczaliśmy je ogniem. Jako broń służyły kiczowaty, kupiony w kiosku najtańszy dezodorant i zapalniczka.
    Z reguły wygrywaliśmy, choć muszę przyznać, że pewnego razu, francuzy odpowiedziały ogniem i zjarały mi (noszoną wtedy) grzywkę

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

WebLion, z całym szacunkiem, ale ja bym na lekcjach biologii zabierała dzieciaki na Rubinkowo Tam jest wszystko, jeśli chodzi o żyjątka pełzające po powierzchni płaskiej. Uwielbiam odwiedzać ludzi z roku, którzy mieszkają na Rubinkowie ;-D

Jeszcze w ubiegłym roku mieliśmy problem z mrówkami faraona, i dziwi mnie fakt skąd toto się wzięło bo ani nie znam żadnego faraona, ani z żadnym nie wymieniłem zdania przez jakikolwiek komunikator.

Wiem, że żona kupiła takie coś na robactwo (zdjęcie poniżej) i to cudo zadziałało, przed chwilą pytałem żony jak to się nazywa, ale niestety nie pamięta i jeżeli zajdzie potrzeba sprawdzi w sklepie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A może...

Kod:
    apt-get remove ant

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia