Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Projekt domu - jak wybrać?

Zastanawiam się, czy projekt domu lepiej wybrać samodzielnie, czy może lepiej oprzeć się na podpowiedziach profesjonalistów?
    Tu na przykład mają gotowe projekty domów - dopasowane do potrzeb, a ponieważ jesteśmy zieloni w temacie architektury, może faktycznie lepiej oprzeć się na zdaniu specjalisty?

Wypowiadanka
    Gość

Odp: Projekt domu - jak wybrać?

E tam, wystarczy spisać na kartkę wszystko, co jest dla Was ważne, a resztę dopasować już do danego projektu :P Skąd specjalista ma wiedzieć, w jakim domu będziecie się dobrze czuć?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

uważam, że powinniście wybrać taki projekt który Wam się podoba pod względem wizualnym, praktycznym i kosztowym, a specjaliści mają tylko ewentualnie doradzić (np: architekt z biura w którym kupicie projekt) - zawsze można zapytać czy rozwiązanie o którym myślicie jest dobre i łatwo je zrobić

od Was zależy ile powierzchni chcecie, czy to ma być parterowy dom czy z poddaszem, czy ma mieć garaż w domu czy jako oddzielny budynek, z piwnicą czy bez? i wiele innych kwestii...

tak naprawdę wszystko zależy od upodobań i najważniejsze od Waszych marzeń Tak więc w pierwszej kolejności porozmawiajcie na temat: jaki będzie mój idealny dom? odpowiedzi same powiedzą czego pragniecie, a później szukajcie podobnego w milionach projektów dostępnych w Internecie

na pewno coś znajdziecie - mi się udało teraz czekam na pozwolenia na budowę

marysia
    Gość

Musisz zwracać uwagę przede wszystkim na swoje potrzeby.
    Ja wiedziałam, że chcę duży dom z otwartym dołem i górą zarezerwowaną wyłącznie dla domowników. Nie miałam jakichś szczególnych wymagań, ale jednak szukanie tego jedynego projektu trochę trwało.
    Na szczęście mam to już za sobą, budowa też już się skończyła i teraz spędzam pół dnia na tej stronie, żeby wybrać odpowiednie oświetlenie schodów: http://swiatswiatla.pl/index.php/cat...e-schodow.html. Jeszcze zatęsknisz za wybieraniem projektu :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Przed przystąpienien do realizacji ,wiemy w jakim chcielibyśmy np mieszkać, zawsze można podpowiedzieć temu profesjonaliście co jest naszym marzeniem i jeśli to jest wykonalne, taki plan architekt wykona.Gdzieś czytałam, że ostatnio powstają domy obrotowe (dla zmniejszenia zanieczyszczenia atmosfery)- tylko jakoś trudno jest mi sobie coś takiego wyobrazić.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia