Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Hybrid View

mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Ubezpieczenie auta

Jaka firma ma teraz najlepszą ofertę w kwestii OC i AC? Gdzie mogę ubezpieczyć auto?

Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Odp: Ubezpieczenie auta

zobacz Silesia Ubezpieczenia moim zdaniem są najlepsi, a ubezpieczałem u nich już niejeden samochód, stawki mają bardzo przyjazne, poza tym, jeśli coś się stanie to naprawdę szybko załatwiają sprawę i nie robią problemów.

a kolega Kazik to ze Śląska? bo ja akurat też korzystam z usług Silesia Ubezpieczenia od paru lat i muszę przyznać, że są pro
    http://bit.ly/1uX5l8x

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Podstawa to zadowolony klient Ja im więcej tematem ubezpieczeń się interesuję z racji planów zawodowych , tym bardziej widzę ,że warto porównywać oferty.Dobry kalkulator ma cuk.

jeśli chodzi o OC to najlepiej skorzystać z porównywarki, bo tutaj to cena decyduje. Zaś co do AC to musisz dokładnie przeczytać zakres i opinie o firmie, bo najtańsze AC zwykle kończy się zaniżonym odszkodowaniem

Również uważam, że porównywarka jest dobrym rozwiązaniem. Pozwala zaoszczędzić nieco, tym bardziej, że ostatnio ceny OC i AC poszybowały ostro w górę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia