Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    kuropatwa
    Gość

Eko podróże kulinarne

Słyszeliście o podróżach kulinarnych, ale takich związanych z jedzeniem ekologicznym, przyrządzaniem takich potraw czy nawet z uprawą własnych roślin, oczywiście również ekologicznie?
    Ostatnio sama staram się zorganizować taką wycieczkę dla siebie i znajomych, póki co udało mi się wyszperać tańsze loty (tu, jak szukacie też: http://www.tanie-loty.com.pl/bilety-lotnicze.html)
    Muszę jednak jeszcze nawiązać kontakt z miejscami i ludźmi, którzy są szczególnie EKO
    Dam znać jak się udała wycieczka

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Eko podróże kulinarne

Ciekawy pomysł. Póki co to ja hoduję trochę warzyw w ogrodu, których nie sypie nawozami, więc są w miarę eko

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam ekologiczną działkę . Loty za granicę pozostawiam Makłowiczowi, bo on "tak fajnie opowiada". No i stać go!
    Ostatnio edytowane przez Olejkokosowy ; 18-09-13 o 11:18

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

mniam mniam

Początkujący
    Mieszka w
    Koszalin
    Siła Reputacji
    0

Ciekawy pomysl. Do tej pory spotkalam sie tylko z typowa agroturystyka jesli chodzi o podroze Ciekawe jak udala sie ta wyprawa? Mysle, ze szukanie tanich lotow i odkrywanie nowych miejsc na wlasna reke moze sie tutaj sprawdzic i zdecydowanie jest bardziej ekonomiczne dla portfela

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia