Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Prezent dla rodziców - co kupić?

Muszę wymyślić jakiś prezent dla rodziców na ich rocznicę i o ile jednej osobie łatwo wymyślić coś, co będzie się jej podobało, o tyle trafić w gust obojga jest już trudniej.
    Zastanawiałam się nad drukowanym na płótnie obrazem, a grafikę wybrałabym jakąś stąd: http://mural24.pl/obraz/ - wszystko widać jest wykonywane z materiałów dobrej jakości, więc prezent sam w sobie powinien być ładny.
    Kwestia tylko, czy to dobry pomysł, jak sądzicie?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Prezent dla rodziców - co kupić?

Jeśli rodzice gustują w czymś takim - super sprawa. Jeszcze dodałabym dla mamy dobre perfumy, dla ojca dobrą wodę kolońską, aby nikogo nie "skrzywdzić". Powodzenia i pozdrawiam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

"coś praktycznego", praktyczne prezenty (wbrew niektórym opiniom) są najbardziej pożądane, bardzo często brakuje Nam pieniędzy np. na zakup nowego czajnika, miksera itp.

Wypowiadanka
    Gość

Ale nie tylko - od ludzi wiele zależy. Moi rodzice np. sami sobie zaoszczędzą i kupią jakieś sprzęty do kuchni itd., ale w życiu nie wydaliby dużo kasy na przyjemności. Za niedługo u Nich w mieście odbędzie się koncert jednego z Ich ulubionego zespołu, bardzo chcieli iść, ale bilety są po 200 zł, więc 400 zł za jedno wyjście na 2-godzinny koncert to dla Nich zdecydowanie przesadzona suma. Kupiłam Im te bilety w ramach prezentu świąteczno-rocznicowego i cieszą się jak dzieci. A w żadnym wypadku nie jest to praktyczny upominek ;-)

marysia
    Gość

Ciężko powiedzieć, jak się nie zna Twoich rodziców.
    Takie ogólne pomysły na prezenty znajdziesz np. tu: http://www.artykulprasowy.info/. Ja tam wyszukałam sobie prezenty na dzień babci i dziadka. Z drugiej strony rodzicom wolałabym chyba kupić coś bardziej osobistego...

Miro
    Gość

Może rowery kross na wiosenne wycieczki

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moim by nie przypadło do gustu, ale skoro Twoim się coś takiego podoba to czemu nie

Miro
    Gość

Zależy jeszcze ile mają lat rodzice.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że nie musi być to wcale coś osobistego. Bo przecież rocznica ich ślubu powinna przypominać im o tym co najważniejszego osiągnęli będąc razem. Ja postawiłbym na wypasioną fotoksiążkę. Jeśli to jakaś okrągła rocznica, to zacząłbym od ich wspólnego zdjęcia sprzed ślubu, na pewno takie mają, można zeskanować. Później ślub, dzieci, wnuki - myślę, że to jest to co cieszy rodziców z wieloletnim stażem małżeńskim. Można też dołączyć kupon (groupon, gruper, cityteam, itp.) na weekendowy wyjazd we dwoje. Taki prezent można ufundować wraz z rodzeństwem wspólnie. Ja byłbym zadowolony z takiego prezentu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia