Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    pola
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: W co się ubrać?

Widziałam to. Szczęka opada

marysia
    Gość

Moim zdaniem najlepiej nosić to, w czym się dobrze czujemy.
    Wtedy i wyglądać będziemy dobrze.
    Ja np. uwielbiam sukienki Nawet zimą je noszę.
    A teraz, kiedy wiosna już coraz bliżej, rozglądam się za czymś nowym. Na razie buszuję na (spam) , ale na pewno już niedługo ruszę do sklepów
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 20:05

masterchef
    Gość

Zgadzam się z marysią. Każdy powinien nosić to co chce, bez względu na to czy są to sukienki, czy luźne dresy. Ważne by zasłaniały odpowiednie części naszego ciała i byśmy czuli się w nich wygodnie.

Wypowiadanka
    Gość

W zupełności się z Wami zgadzam. Ja osobiście nie mogę zrozumieć ludzi, dla których liczy się tylko i wyłącznie modny ubiór, przez co wybierają oni ubrania, które zupełnie nie pasują do ich sylwetki lub stylu. Ja nie byłabym w stanie nosić ciuchów nie przypadających mi do gustu i w których czuję się niekomfortowo, tylko po to, żeby wyglądać "modnie".
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 20:05

mezo
    Gość

A ja kieruję się jedynie swoim gustem. Ważne to samemu czuć się dobrze w ubraniach. Sam wybieram raczej komfortowe ciuchy, lubię się dobrze w nich czuć. Oczywiście wygląd również odgrywa swoją rolę. Polecam dobry sklep:
    (spam)
    Nie wiem czy znacie miejsce ale w sklepie można zakupić ubrania w bardzo dobrych cenach. Świetne marki ale również dobre ceny tak więc nie trzeba wydawać fortuny aby dobrze wyglądać.
    Sam ostatnio na przykład zamówiłem sobie bluzę na zdjęciu poniżej ( dziewczyna również kupiła sobie w sklepie fajne tuniki):
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 20:06

ratun
    Gość

Ja w sumie lubię po prostu ubierać eleganckie bluzy Czuję się w nich najlepiej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 20:06

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wybierz kardigan są mega modne obecnie https://sklep.vitesi.com/pl/19-kardigany

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o wesele, a niedawno na jednym byłam, to polecam sukienki maxi. Na weselu większość dziewczyn była w długich sukienkach, w tym ja. Ja akurat swoją kupiłam w swoim ulubionym sklepie internetowym z ubraniami Magnetic: https://magneticsklep.pl/sukienki/11.../4-rozmiar-uni Oni mają bardzo szeroką ofertę, korzystne ceny, teraz nawet jest tam wiele przecen. Zdecydowanie powinniście skorzystać z ich oferty.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ubieram się w bluzy hoodie od harpów

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia