Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    marysia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

gdzie szukać pracy?

Jak szukacie pracy? Pytacie znajomych, roznosicie CV gdzie się da, czy tylko ogłoszenia?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:31

justynamydlek
    Gość

Odp: gdzie szukać pracy?

ja często szukam na infopraca i gumtree - gowork działa też na inne miasta?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

popytać znajomych? znajomości ciągle się opłacają.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Kto szuka ten znajdzie - powiedzenia super, ale czasami mijające się z rzeczywistością, bo jak dzisiaj ta sprawa wygląda - wiemy doskonale. Ale należy "pukać" gdzie się da, nie zniechęcać się niepowodzeniami. Dzisiaj tylko wytrwali zwycięzają.

mezo
    Gość

Też tak uważam. Jeżeli ktoś chce pracować to na pewno znajdzie pracę. Sam szukałem pracy w IT przez Gratkę w Warszawie. Zobaczcie - codziennie pojawia się tam kilkadziesiąt ofert pracy (spam) z różnych branż. Wystarczy napisać dobre CV i LM i w ciągu tygodnia można coś fajnego znaleźć.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:31

pepka
    Gość

Dynamicznie rozwijającą się branżą jest obecnie internet dlatego polecam wam szukanie pracy w tym miejscu. Jest wiele sposób na zarobek. Na początek mogą być to programy partnerskie. Tego typu rzeczy istnieją w każdym większym sklepie. Niektóre programy są mniej opłacalne a niektóre bardziej. Do tych bardziej można np zaliczyć program partnerski z Intymnosc w którym do końca października 2013 dają 80% prowizji. Normalnie jest tego około 40%. Kiedyś dobry był też PP z mbanku. Dawali 50 zł jeżeli ktoś założył konto z polecenia.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Serwisów pracy jest mnóstwo ja szukałem na (spam) i pracę w warszawie znalazłem praktycznie od ręki, dużo zależy też od tego jakiej pracy szukasz. Jak mniej ambitnej to polecam bardziej ogłoszenia drobne.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:32

Początkujący
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Siła Reputacji
    0

Ja pracuję od kilku lat zdalnie, więc ofert szukam tylko w Internecie.

Piotr Benet
    Gość

Nie można również zapominać o portalach społecznościowych. Warto aktywnie udzielać się na takich społecznościówkach jak FB, Golden Line, LinkedIn, Twitter i jeszcze kilka branżowych. Warto poradzić blog specjalistyczny w którym omawiamy zagadnienia związane z naszą pracą. Sam już wielokrotnie się spotkałem się z takimi sytuacjami, że to nie ja szukam pracodawców - ale oni szukają mnie, bo gdzieś znaleźli moją wypowiedź. O tym jak to jest istotne można dowiedzieć się również z tego artykułu (spam)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:30

Raquel
    Gość

Ja kilka razy zmieniałm pracę i za kaym razem nalpeszym sposobem okazli sie znajomi: wiedzą, ze szukam, opowiadają o mnie swoim znajomym i tak sie wieści rozsiewają.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia