Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Rękodzieło - podoba się wam?

Sama wiedza, że jednak ktoś się nad tym namęczył daje pewne pozytywne uczucie. Nie można tego powiedzieć o chińszczyźnie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał marsela Zobacz post
    ...przez dzieci w Chinach
    w Moskwie na jarmarku natknęłam się na breloki-matrioszki... made in china. ale najczesciej przecież i tak kupujemy rękodzieło ze sprawdzonego źródła.

Początkujący
    Mieszka w
    Oleśnica
    Siła Reputacji
    0

jeśli chodzi o filc to mnie osobiście ten materiał się nie podoba i nie chodziłabym z filcową torebką. ale rękodzieło oczywiście doceniam. lubię czuć, że produkt, który zakupiłam został wykonany własnoręcznie przez prawdziwą osobę, a nie maszynę. jestem w stanie wydać więcej na rękodzieło, ponieważ uważam, że to inwestycja, w ludzi z pasją, którzy je wykonują. oczywiście zanim kupię taki produkt upewniam się, że to prawdziwe rękodzieło, a nie jakaś podróbka.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam dokładnie tak samo. Filc do mnie nie przemawia, ale jakieś dekoracje do domu w stylu ozdobnych pudełeczek, ręcznie wykonywane kartki, biżuteria. Jak najbardziej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-05-15 o 15:31

Początkujący
    Mieszka w
    Żagań
    Siła Reputacji
    0

mi się podobają torebki z filcu ale nie są w moim stylu więc sama bym nie nosiła :P ale np moja mama robi bombki styropianowe bardzo ładnie i fajnie jeszcze niektórzy szyja ciekawe maskotki

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia