Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    kuropatwa
    Gość

Rękodzieło - podoba się wam?

Co myślicie na temat wszystkich ozdób wytwarzanych własnoręcznie? Chodzi mi między innymi o modne w ostatnim czasie dodatki z filcu.
    Tu na przykład torebki: (spam) Podobają się wam, macie takie ozdoby, czy raczej kupujecie gotowe?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 26-03-15 o 11:08

Początkujący
    Mieszka w
    Krakow
    Siła Reputacji
    0

Odp: Rękodzieło - podoba się wam?

bardzo mi się podobają różnego typu rzeczy w szczególności gdy są robione własnoręcznie

Ja również jestem zwolenniczką wszelakich wyrobów własnoręcznych. Jak większość kobiet zresztą. Niestety produkty hand made charakteryzują się również swoją ceną...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Są piękne, ale dużo droższe uważam jednak, że warto zainwestować w coś oryginalnego, niepowtarzalnego i jednocześnie bardzo porządnego

Mi się podoba bardzo - uważam, że rzeczy robione ręcznie są piękne, bo niepowtarzalne. Zalewa nas masa bezosobowych i bezstylowych przedmiotów, wszystkie są takie same i marnej jakości. Rękodzieło - zrobione przez kogoś, jeszcze bliskiego albo nam znanego ma niepowtarzalny charakter i znaczenie.

masterchef
    Gość

Pomysł fajny, jednak trzeba się zastanowić nad tym żeby to było oryginalne i dobre jakościowo

Zgadzam się dobra jakość i oryginalny wzór - jest bardzo dużo osób w sieci, które robią rękodzieło, nie każde jest ciekawe i nie każde ładnie "podane" na dobrze zrobionej stronie na przykład.

Cytat Napisał masterchef Zobacz post
    Pomysł fajny, jednak trzeba się zastanowić nad tym żeby to było oryginalne i dobre jakościowo

Początkujący Avatar marsela
    Mieszka w
    Radom
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał julianmitecki Zobacz post
    bardzo mi się podobają różnego typu rzeczy w szczególności gdy są robione własnoręcznie
    ...przez dzieci w Chinach

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

No tak, ale rękodzieło to przede wszystkim praca wytwórcza w małych warsztatach, więc Chiny rzadziej wchodzą w rachubę

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Lubie rzeczy wytwarzane ręcznie widać że ludzie którzy się tym zajmują wkładają w to całe swoje serce. Poza tym taki wyrób jest unikalny.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia