Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    fakeyy6
    Gość

Odp: Eko środki do mycia zębów?

Ja używam pasty do zębów Sarakan i smiało moge polecić !!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Patentu z masłem nie znam i nie wiem co o tym myśleć. Ale można zrobić na bazie oleju kokosowego z dodatkiem węgla i sody, i z tego co się orientuję coś fajnie myje takie ustrojstwo. Tyle, że pewnie są już takie dostępne gotowe pasty w eko-sklepach. Rosyjskie pasty - może babuszki agafii. Są bez fluoru i z dodatkami ziołowymi. Widziałam chyba z osiem rodzajów past tej marki. Jakaś estońska firma oferuje też czarną pastę do zębów - z węglem aktywnym. Podobno dobrze wybiela i rozbija płytkę nazębną. Patent z cytryną ryzykowny (w sumie z sodą też), bo przesadzając można uszkodzić szkliwo. O tym jak to było z fluorem w pastach do zębów wpadła mi do ręki kiedyś całkiem niezła historia rodem ze Stanów Zjednoczonych o producentach wspomnianego surowca, past do zębów, naukowcach i badaniach na grupach docelowych - trochę to było wręcz podszyte teorią spiskową. W każdym razie aż trudno mi było uwierzyć.

lonia
    Gość

Bo to prawda z tym węglem aktywnym. Teraz w sprzedaży jest wiele kosmetyków na bazie tego składnika. Podobno bardzo dobrze oczyszcza cerę, włosy itp. to i zęby pewnie też. Ecodenta to właśnie taka czarna pasta do zębów z węglem.Osobiście nie próbowałam jeszcze ale mam zamiar

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ocxywsice ze śa ;p

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia