Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Witka
    Gość

Smile Eko środki do mycia zębów?

W którymś z programów z serii "Zamiana żon" widziałam kobiete eko-poschizowaną moim zdaniem , która do mycia zębów używała środków eko na bazie... masła. De facto zęby miała paskudne i okropne.

Może znacie jakies porzadne eko-pasty do zębów itp?
    Trochę mi głupio dentysty pytać (choć stomatologa mam dobrego, ale nie chcę żeby mnie wziął za jakiegoś świra).

?

Początkujący
    Mieszka w
    Koszalin
    Siła Reputacji
    0

Odp: Eko środki do mycia zębów?

Ja slyszalam o tym, ze bardziej "eko" sa paty do mycia zebow bez dodatku fluoru.. Nie jest to moze produkt zupelnie naturalny, ale jest to jakis krok do przodu. Osobiscie nie wyobrazam sobie zupelnie zrezygnowac z tradycyjnej pasty dlatego taki produkt wydaje mi sie byc ok!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja korzystam z takich past do zębów, zamawiam ze sklepu z kosmetykami naturalnymi, lawendowaszafa24.pl

są inne w smaku, rzeczywiście nie mają fluorui mają odświeżający efekt, praktycznie nie różnią się znacznie od tradycyjnych, może są troszkę delikatniejsze i nie ma takiej ostrej, zimnej mięty, że tak to nazwę, ale są spoko

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

są, są, są nawet eko szczoteczki do zębów z naturalnego włosia

masterchef
    Gość

Tylko że tak naprawdę zabija nas fluor, a nie szczoteczka. Ostatnio natknęłam się na rosyjskie pasty pozbawione substancji chemicznych.

wielkibrat
    Gość

master - przecież w PL mamy pasty bez fluoru, z ajony korzystam ponad 3 lata, nie widzę, żeby brak fluoru wpływał na mnie jakoś negatywnie. Dokładnie przeciwnie - mam wrażenie, że moje zęby są w znacznie lepszej kondycji, niż były kiedyś! Kit nam wciskano!

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Witam!

Środki do zębów na bazie masła? No nie wiem czy czułabym, że moje zęby są po użyciu takiego specyfiku bardziej czyste... :/ Za to jeśli chodzi o "domowe środki wybielające", to polecam zwykłą cytrynę. Wystarczy 2 x dziennie (np. rano i wieczorem) przetrzeć zęby cytrynową skórką lub po prostu zjeść plasterek.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Hym ciekawe... a czy to że są ekologiczne, to znaczy, ze są też skuteczne?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Witka Zobacz post
    W którymś z programów z serii "Zamiana żon" widziałam kobiete eko-poschizowaną moim zdaniem , która do mycia zębów używała środków eko na bazie... masła. De facto zęby miała paskudne i okropne.

?
    Nie dziwię się że miała paskudne zęby, i pewnie całe żółte.

Ostatnio edytowane przez pawel.mat33 ; 11-06-14 o 12:50

wielkibrat
    Gość

Proszę was.. normalne pasty do zębów, aby tylko bez fluoru, no i odpowiednie szczotkowanie, jedynie w ten sposób można zęby diametralnie odmienić. U mnie to właśnie dało diametralną odmianę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia