Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Witka
    Gość

Wczasy odchudzające - gdzie byście wybrali?

Gdyby się znalazł ktoś, kto by wam zasponsorował wczasy odchudzajace w Polsce, to jakie miejsce byście wybrali, żeby jeszcze na widoczkach i okolicy skorzystać?
    Mam chce mnie wysłać do Szczyrku (turnus) - bo biuro amituru już sama sprawdziła), ale ja nie jestem pewna czy nie wolałabym jakieś okolicy nad cichą, spokojną wodą.

Co by poza zbijaniem kg trochę się ciszowo zrelaksować - w końcu jesień sprzyja ciszy.
    Gdzie byście pojechali gdybyście mogli wybrać?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-11-16 o 16:05 Powód: spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Wczasy odchudzające - gdzie byście wybrali?

W Szczyrku na brak pięknych widoków na pewno nie można narzekać, bo i piękne góry i strumyki się znajdą, więc to świetny wybór
    Ostatnio edytowane przez kamińska ; 24-09-13 o 11:03

pola
    Gość

Ja nie pogardziłabym takimi wczasami nad morzem. Pewnie fajnie tak uprawiać jogging na plaży

BartekMazak
    Gość

Ja się odchudzam tradycyjnie: no fastfood, koszulka, gacie i ulubione converse na nogi i bieg co rano! Od paru miesięcy śmigam po 4-5 km dziennie, nie dużo ale efekt w postaci zbicia 15 kg jest! No a wczasó to morze pewnie bym wybrał, bo po plaży się podobno nieźle biega.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-11-16 o 00:56

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia