Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Blueone
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Macie ubezpieczenie prywatne?

Witam! Podliczyłam roczne wydatki na prywatnych specjalistów i stwierdziłam, że znacznie bardziej opłaca mi się wykupić rodzinne ubezpieczenie prywatne. Stąd też moje pytanie, czy któraś z was ma polisę na zdrowie albo abonament medyczny? Jeśli tak to proszę o opinię, co o tym sądzicie i jaką firmę polecacie?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 13:10 Powód: spam

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Odp: Macie ubezpieczenie prywatne?

Nie, bo nie "zarabiam fortuny", rzadko także odwiedzam gabinety lekarskie, nie "szukam na siłę chorób", "nie pędzę" do lekarza, gdy się przeziębię, i nie uważam, aby warto było płacić "podwójnie"

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Po co ten sarkazm? To, że ktoś nie korzysta państwowo ze służby zdrowia, to nie znaczy, że jest jakimś hipochondrykiem. Bez przesady. Ja też wolę chodzić prywatnie, niż stać w kolejkach, czekając 1000 lat na wizytę. Kiedyś chodziłam na NFZ do dentysty, ale przestałam, bo mieli strasznie przestarzały sprzęt i teraz chodzę prywatnie do lekarza dentysty. Płacę, i mimo, że nie 'zarabiam fortuny' i nie 'szukam na siłę' dziury w zębie, to wyleczyłam wszystkie i mam spokój.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 13:11 Powód: spam

pola
    Gość

Ja mam. Nie wyobrażam sobie innej opcji.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia