Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Ubrania przez neta

Prawda jest taka, że trzeba być otwartym i nie ograniczać się. I non stop przeglądać net. Sa sklepy warte zaufania i takie które chcą tylko naciągnąć klientów. Jeśli chodzi o ubrania kupowane przez net to też jest różni, bo numeracji jest tyle, że trudno się połapać. Czasami trzeba poświęcić trochę czasu na poszukiwania. Ja tak miałam z butami, bo zdarzyło mi się kupić za duże lub za małe mimo dobrej numeracji. Dopiero jak trafiłam na (spam) problem z butami rozwiązał się. Ale tak jest ze wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 16:29

lolek112
    Gość

nie wiem ja nie mam takich problemów, z reguły rozmiarówka ma gdzieś "legendę" w której widać ile mamy w obwodzie, klatce, udzie, długość wkładki itd itd i z reguły sprawdza się to

pola
    Gość

To prawda, taka rozmiarówka jest zwykle spisana na tyle dokładnie, że bez problemu możemy się pomierzyć i wybrać odpowiedni dla nas rozmiar.

lolek112
    Gość

chociaż znam takie osoby, które mimo tej legendy nie potafią sobie poradzić :P

Kupiłem kilka rzeczy przez neta. Bluza pasowała idealnie. Buty już niestety musiały pójść do zwrotu. Dopiero po zwrocie były ok.

tuliusz
    Gość

Jedyne co kupiłem przez internet to rajstopy dziecięce dla mojej latorośli.. Zakup był udany ale nadal nie mam przekonania do kupna ubrań przez net.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 16:30

Ja przez neta kupuje jedynie buty

marysia
    Gość

Ja przez internet najczęściej zamawiam ciuchy, które nie muszą być idelanie dopasowane.
    Teraz mam na oku dresy dla męża. Rozmiary są podane, ale nawet jak będą te 2 cm za długie to nic się nie stanie. W sklepie na pewno tak tanio bym nie kupiła.
    Ale butów w sieci już nie kupuję. Parę razy się przejechałam i teraz już się boję.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 16:30

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ubrania przez internet hmmmm troszeczkę to ryzykowny temat bo nie widzimy nigdy jak na nas leży dany krój i jak sie w tym czujemy.
    jednak często są cenny tańsze jak w sklepach. coś za coś.

Od kiedy przysłali mi nie to co chciałem, to chodze teraz do sklepu

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia