Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    zołza
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Ubrania przez neta

jeśli coś kupimy przez internet to w większości przypadków zgodnie z prawem można w ciągu 10 dni odstąpić od umowy i zwrócić towar. Jest to zgodne z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU z 2000 r. nr 22, poz. 271 ze zm.), która reguluje zasady zawierania i realizowania umów zawieranych na odległość, czyli bez jednoczesnej obecności obu stron transakcji. Co do zasady obowiązuje dziesięciodniowy termin do namysłu, jedyna wada tego rozwiązania to konieczność
    pokrycia opłat za przesyłki w obie strony. Termin dziesięciodniowy liczy się od dnia wydania rzeczy -dostarczenia przesyłki.
    Nie powinno więc być problemu z wymianą towaru jeśli zakupione przez nas ubrania są złego rozmiaru lub jakości.
    Mam kilka ulubionych sklepów w sieci, w których robię zakupy. Buty zazwyczaj kupuje w sklepie internetowym Eobuwie.pl. Ze względu na wykonywaną pracę - jestem trenerką fitness noszę buty sportowe. Moja ulubiona marka butów to Nike. Lubię intensywne treningi i po pracy często biegam, jeżdżę na rowerze, gram ze znajomymi w koszykówę. Nawet najlepszej marki buty się niszczą wieć często zaglądam do internetu w poszukiwaniu atrakcyjnej ofery
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-11-16 o 01:04

lolek112
    Gość

dokładnie ja też nie rozumiem powyższych problemów
    Wszystko możemy ze spokojem oddać ;-)
    nikt nie robi problemów - ważne żebyśmy posiadali paragon

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja tam głównie kupuję przez allegro, ale to nie zmienia faktu, że wolę kupować w realu. Ten dreszczyk emocji podczas zakupu, fakt, że mogę wszystkiego od razu dotknąć, łażenie godzinami po sklepach, okupowanie przymierzalni... typowa kobieta ze mnie pod tym względem

Wypowiadanka
    Gość

Ja jakiś czas temu przekonałam się do kupowania ubrań przez internet, bo po prostu nie mogłam się powstrzymać przed kupieniem ślicznej sukienki jeansowej Wszystko dokładnie wymierzyłam i na szczęście pasuje idealnie, więc myślę, że teraz będę częściej zamawiać takie rzeczy przed internet, bo w końcu można tam znaleźć pełno ślicznych rzeczy w niskich cenach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 16:28

Mieszka w
    Koszalin
    Siła Reputacji
    0

Jaki polecacie dobry sklep internetowy ze sportowymi oryginalnymi ciuchami??

marysia
    Gość

Ja bardzo często kupuję w siec, zwaszcza ubranka dla dzieci.
    Fajna sprawa, szczególnie od kiedy jest wirtualna przymierzalnia ubranek dla dzieci (link dla tych, którzy nie są w temacie: spam). Wchodzę, wybieram ciuszki, które mnie interesują, w razie potrzeby przechodzę na stronę producneta. Dla mnie świetna opcja, o wiele wygodniejsza niż zakupy z dziećmi

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja w sumie rzadko kupuję ubrania w sieci ale często szukam inspiracji w sklepach internetowych, oglądam tam ubrania itd jeśli już kupuję to zazwyczaj z możliwością odbioru w sklepie stacjonarnym, np. w bershce, zarze itp.

Początkujący Avatar Wuwuwu
    Mieszka w
    Tuchów
    Siła Reputacji
    0

Nie wyobrażam sobie kupowania odzieży przez internet, przecież co ciuch to inna rozmiarówka.

mezo
    Gość

Czemu nie wyobrażasz sobie ? Przecież wszystkie wymiary są dokładnie podane. Tak więc jeśli masz w domu centymetr i jeśli nie jesteś pewny przecież możesz sobie wszystko dokładnie wymierzyć.
    Ceny są o wiele, wiele niższe tak więc naprawdę da się wiele zaoszczędzić. Sam chociażby dla tych cen wolę sobie kupić coś przez neta.
    Ostatnio zamawiałem sobie w sklepie internetowym koszulki polo. . W tradycyjnym sklepie nie kupisz za 30 zł fajnej koszulki ( no chyba,że natrafisz na dużą wyprzedaż) - a tutaj normalnie masz całą rozmiarówkę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia