Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
    pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Ubrania przez neta

Kto z Was zamawia ubrania przez internet?
    Macie jakieś swoje ulubione miejsca w których robicie najczęściej zakupy? Ja osobiście bardzo często kupuję koszulki muzyczne w tym sklepie Dobre ceny i jakość również zadowalająca tak więc polecam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 17:31

BartekMazak
    Gość

Odp: Ubrania przez neta

Ja zamawiam głównie w sportowych sklepach typu produkty nike, adidasa itp - choć to nie jest jakaś super sztywna reguła. A koszulek muzycznych nie kojarzę, ale zerknę, co mi tam
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-11-16 o 01:58

pola
    Gość

Zdarza mi sie zamawiać ubrania przez internet, ale głównie na stronach sklepów, które mają też swoje stacjonarne siedziby, żeby móc je oddać, czy wymienić na miejscu, np. Zara, Promod, czy Reserved.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pola Zobacz post
    Zdarza mi sie zamawiać ubrania przez internet, ale głównie na stronach sklepów, które mają też swoje stacjonarne siedziby, żeby móc je oddać, czy wymienić na miejscu, np. Zara, Promod, czy Reserved.
    A mi z kolei zdarza się kupić coś w sklepie stacjonarnym, ale bardzo, bardzo rzadko. Ostatnio ograniczam się do zakupu tylko kurtek na zimę i zimowych butów. Cała reszta głównie T-shirty, gacie, skarpety, spodnie staram się kupować w sieci. Chociażby mój ostatni zakup . Powodem tego nie jest tylko wygoda, bo wiadomo, że w sieci możemy zamawiać co chcemy bez wychodzenia z domu. Natomiast główne dwa aspekty to cena i jakość. Oczywiste jest, że zakup chociażby koszulki w sklepie online jest tańsze, aniżeli zakup podobnej koszulki w sieciówce. Do tego mamy możliwość wyboru własnego stylu - zaprojektowania go, sieciówka tego nam nie umożliwia, możemy kupić przeciętnej jakości rzeczy, w którym po wyjściu ze sklepu zobaczymy w przeciągu godziny 3 inne osoby. Nie jestem jakimś fanatykiem jak kobiety, ale też nie lubię kiedy wszysyc chodzą ubrani tak jak ja. Po za tym, nie ukrywajmy zakupy w internecie to przyszłość. Za parę lat będzie to pewnie 70% + rynku. Ale jeśli ktoś lubi przepłacać w sieciówkach bądź lubi buszować po sklepach to pewnie przy tym zostanie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-15 o 17:31

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja zamawiam przez sklepy, które reklamują się przez allegro ogólnie nie mam ulubionego swojego patrzę co jest i biorę

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał janb33 Zobacz post
    Ja zamawiam przez sklepy, które reklamują się przez allegro ogólnie nie mam ulubionego swojego patrzę co jest i biorę
    Allegro to chyba w tej chwili najbardziej rozpoznawalny "sklep" w polsce. Ja często posuwam się do tego, że idę do stacjonarnego przymierzyć, a potem kupuje w tym samym online z 20% zniżką.

Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Najlepsza opcja to allegro, najpierw przymierzyć coś w sklepie a potem tam polować

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał anetakielar Zobacz post
    Najlepsza opcja to allegro, najpierw przymierzyć coś w sklepie a potem tam polować
    No i tak często robię. :-)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja często zamawiam ubrania przez internet, ale to z lenistwa. Nie chce mi się łazić po sklepach

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Zamawiam głównie na znanym wszystkim allegro

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia