Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nagły wzrost pozycji w google

Witam mam taki problem, że po ostatnim patchu w google moja stronka nagle wzrosła o kilkadziesiąt pozycji (NA POPULARNĄ I KONKURENCYJNĄ FRAZĘ) i w związku z tym mam takie pytanie czy mogę dostać za to jakiegoś bana, bo slyszałem że jak za szybko wzrośnie to google się nią interesuje i patrzy na nią inaczej. Proszę o sensowne odpowiedzi.

BartekMazak
    Gość

Odp: Nagły wzrost pozycji w google

Nie możesz dostać bana, bo to nie Ty ją podwyższyłes w pozycji, tylko roboty google

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki mimo to za odpowiedź +80 pozycji w górę i ląduje na pierwszej stronie jak się utrzyma to będzie wspaniale

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Niestety to "zasługa" google. Są strony, które pospadały dramatycznie w dół.

Blueone
    Gość

Nie możesz zostać ukarany za duży skok pozycji strony w górę, tylko np. za dużą ilość nienatrualnych linków do strony. Po za tym wzrost Twojej pozycji może wiązać się z nowym algorytmem, a co za ty idzie spadkiem stron konkurencji. Teraz pracuj, żeby tą pozycję utrzymać.

http://www.pozycjonowanie.ideo.pl

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Linki wszystkie są naturalne, dodawałem je na forach i do katalogów o wysokim PR

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Hmm naturalne linki to takie, które generują sami użytkownicy. Dla google link w katalogu nie jest naturalny
    bana za sam skok w pozycjach nie będzie. Google banem karze strony ze zbyt dużą liczbą (szczególnie nagle się pojawiających) nienaturalnych linków, czyli linki właśnie z katalogów, szczególnie niskiej jakości, precli itp. W sumie widać Twoje działania Google nagrodziło. Podepnij pod stronkę narzędzia dla webmasterów, jak coś Google będzie miało do CIebie, to wyślą Ci takie informacje tam - np o podejrzanych linkach prowadzących do Twojej witryny.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Do narzędzi dla webmasterów google jestem już podpięty dzięki za info.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Poczekaj aż ustabilizuje się sytuacja. Ostatnio dużo pozycji się pozmieniało, ale Google cały czas rotuje. Zacznij korzystaj z jakiegoś narzędzia do śledzenia linków prowadzących do Twojej strony.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia