Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Prezent dla brata

Myślicie, że taka bluza w muzycznym stylu to dobry pomysł na prezent dla brata z okazji urodzin. Zbliżają się dużymi krokami i muszę już na coś się zdecydować. Brat ma 18 lat.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-07-15 o 20:36

pola
    Gość

Odp: Prezent dla brata

Wszystko zależy od tego, jak Twój brat się ubiera. Jeżeli są to tego typu bluzy i sądzisz, że coś w tym stylu miałoby szanse mu się spodobać, to kupuj

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Kup mu zwierzaka, bardzo oryginalny prezent A bluza spoko

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czy na 18 bluza to dobry pomysł, ale jeśli Twój brat ma takie zainteresowania to cóż. Wydaje mi się, że 18 urodziny to już powinien być jednak konkretny prezent, albo jakiś funkcjonalny albo z jajem jeśli chodzi o funkcjonalny to philips hq 6906 16 56653 - jeśli chodzi natomiast o jakiś z jajem to zawsze można mu kupić dmuchaną lalę, albo coś w tym stylu. Polecam sex shopy do takich prezentów idealne miejsce. Nie tylko, dla facetów. W każdym razie moim zdaniem bluza no cóż.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-07-15 o 20:36

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli brat ma taki styl i wiesz, że będzie mu się podobać, to myślę, że to będzie dobry prezent. Chociaż osobiście uważam, że na 18 urodziny można by kupić coś bardziej wyjątkowego. Bluzę równie dobrze można kupić pod choinkę.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ty znasz brata najlepiej więc powinieneś wiedzieć Jeżeli lubi takie ubrania to może bedzie mu się podobać

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nanako Zobacz post
    albo jakiś funkcjonalny albo z jajem
    Ja bym poszedł za kolegą. Osobiście uważam, że gadżety elektroniczne czy też inne(męskie) to dobry wybór. Coś, co będzie służyło dłużej niż 2 miesiące. Jeżeli jednak uważasz, że Twój brat ucieszyłby się z tej bluzy jak z niczego innego to ją kup. Życzę udanego zakupu.

pola
    Gość

Zwierzaka raczej nie powinno się kupować na prezent, no chyba że dana osoba wyraźnie chce psa, kota czy innego chomika

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Może lepiej glany do kompletu ?
    Zwierzak to zły pomysł... chyba, ze np o nim marzy i jest to jakieś zwierzątko terrarystyczne/ akwamarynistyczne..czy jak to się nazywa, a nie pies budzący wszystkich i którym będą po czasie zajmować się wszyscy tylko nie obdarowany

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem kto wymyślił dawanie jakiejkolwiek żywej istoty w formie prezentu. Jakbyście Wy się czuli jakbyście byli takim chomikiem? Dla brata kup coś do ubrania, ale z doświadczenia wiem, że każdy chłopak kocha gry - pytanie jakie on lubi?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia