Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Dentysta

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Dentysta

Przede wszystkim idźcie do dobrego specjalisty. Ja polecam przychodnię Dental na Lwowskiej w Lublinie. Miałam tam wykonywane leczenie kanałowe pod mikroskopem, ale także np. leczenie w znieczuleniu ogólnym i jestem zachwycona ich pracą. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, są rzetelni pod każdym względem. Dentystów mają kompetentnych, sympatycznych i w pełni profesjonalnych, ceny ich usług są przystępne.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Denstysta wrocław, ktoś poelca?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja również bałam się dentystów, ale to dlatego, że w przeszłości nacięłam się na kilku. Obecnie już chodzę do przychodni, gdzie nikogo się nie boję . Chodzę do przychodni New-Dent w Lublinie na ul. Nowowiejskiego, gdzie wszyscy są mili. Nie mam tam problemu z tym, by dostać znieczulenie, dentyści tam pracujący są kompetentni i doświadczeni. Doskonale znają się na wykonywanej pracy i mogę wam ich szczerze polecić. Ostatnio uratowali mój ukruszony ząb, dzięki czemu mój uśmiech na zdjęciach z chrzcin mojego chrześniaka jest idealny .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia