Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Który bank ma najwyższe oferty lokat?

Witam
    Proszę mi powiedzieć, który obecnie bank ma najwyższe oferty lokat bankowych?
    Gdzie można najwięcej zaoszczędzić?

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Odp: Który bank ma najwyższe oferty lokat?

To ile zaoszczędzić zależy przede wszystkim od Ciebie. Procent nigdy nie będzie tak wysoki, jak byśmy tego chcieli. Ja (ze wszystkich sił) staram się zaoszczędzić określoną z góry kwotę pieniędzy (nawet wtedy, kiedy moje wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie).

Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja chciałbym zauważyć, że obecnie banki tworzą swoje oferty w taki sposób, aby wymusić na nim lojalność, wprowadzajać dość często pewne warunki. Dotyczy to zarówno rachunków bankowych jak i lokat.

Dlatego wybierając lokatę warto zastanowić się nad tym czego dokładnie oczekujemy od niej. Mam na myśli takie cechy jak łatwość wypłaty pieniędzy czy rozwiązania umowy itp.

kinga21
    Gość

Proponuję sprawdzić to na stronie interentowej o ratach. Takie dane wciąż się zmianiają. Trudno być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i podwyżkami.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-08-15 o 19:04

basia8
    Gość

Jeżeli poszukujesz na stronie na temat kredytów wszystkiego się szybko dowiesz. Sprawdzisz sam jakie zalety ma dany kredyt oraz czy warto go zaciągać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-08-15 o 19:05

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ciekawe te strony, ja właśnie myślę o jakiejś lokacie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej spotkać się z doradcą potem porównać . Jednak jak ja szukałem niedawno to nie było jakiejś lokaty która by oferowała szczególne korzyści, raczej są podobne.

Początkujący Avatar witkacy8
    Mieszka w
    Lubiąż
    Siła Reputacji
    0

Z tego co ostatnio widziałem to najwyższe oprocentowanie lokat mają DB, MB i IB.

pepka
    Gość

W przypadku lokat praktycznie codziennie pojawiają się jakieś nowe oferty czy promocje. Poza tym doradcy często mają możliwość delikatnych negocjacji - np jeżeli od dłuższego czasu klientem banku. Ten nie chcąc nas stracić stara się zaoferować nam lepsze warunki niż konkurencja. Z tego co wiem, to właśnie w Idea Banku, Paribas, Euro Banku i jeszcze kilku innych można znaleźć interesujące warunki. Przed podjęciem decyzji warto zajrzeć na to forum kredytowe (do działu z inwestowaniem ) - tam ci bardziej doświadczeni użytkownicy podpowiadają jak i gdzie inwestować.

masterchef
    Gość

Na lokacie rzeczywiście możesz zaoszczędzić pieniądzem jednak w bardzo powolnym tempie. Uważam, że jeżeli zależy Ci na szybszym zysku powinieneś przemyśleć zainwestowanie w obligacje korporacyjne na giełdzie. Być może ciągną one za sobą większe ryzyko, lecz jak to się mówi, bez ryzyka nie ma zabawy .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia