Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107
    marysia
    Gość

Odp: Egzotyczne wakacje, co polecacie

Dla wielu egzotyką może być pobyt w naszej własnej stolicy
    Przyznajcie - kto miał okazję ja porządnie zwiedzić?
    Ja nie i w tym roku planuję to zmienić. Na oku mam fajny hotel i już powoli układam sobie plan zwiedzania.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:53

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał nowakowski123 Zobacz post
    1300 do Maroka to już chyba jakieś mega hpier last chociaż wierzę że może czasami się trafić taka okazja

Nie akurat to w miarę normalna promocja, ale fakt, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż niektóre kierunki wcale fortuny nie kosztują.

koter
    Gość

Najlepiej śledzić funpage na fejsie bo z reguły tam się pojawiają info o promocjach. Nie zawsze tańsze wczasy to od razu last minute bo oferta na lato 2014 pojawiła się już w grudniu i z tego co pamiętam wtedy też można było sporo taniej wykupić Do Maroka teraz wycieczkę lokalną gratis dają

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

1300 do Maroka to faktycznie niezła cena. Chociaż z Berlina można tam dolecieć tanimi liniami lotniczymi za 300/400 złotych bez żadnej łaski. Hotele na miejscu też są w bardzo przystępnych cenach.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Tajlandia sama w sobie nie jest droga, ale podobnie jak inne azjatyckie kierunki cenę najbardziej podbija lot samolotem. Dlatego faktycznie najlepiej polować na okazje.

mezo
    Gość

Ja w zasadzie będę dość tradycyjny i na wakacje proponuję Egipt - jest to zdecydowanie inna kultura, inni ludzie tak więc na pewno nikt nie jest w stanie się tam nudzić. Warto jest nie siedzieć cały czas w kurortach (niemniej są one bardzo bezpieczne i atrakcyjne) a wybrać się na wycieczkę po okolicy, która jest zdecydowanie bardzo ciekawa.
    Najpiękniejsze mają plaże - szerokie piaszczyste i z wieloma możliwościami aktywnego spędzania wolnego czasu tak więc polecam szczególnie wszystkim aktywnym.
    W Egipcie byłem już kilka razy niemniej najbardziej podobała mi się plaża w Dahab - szkoda tylko ,ze biura podróży tak rzadko organizują wycieczki do tego regionu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 21:54

Cytat Napisał Fart Zobacz post
    Tajlandia sama w sobie nie jest droga, ale podobnie jak inne azjatyckie kierunki cenę najbardziej podbija lot samolotem. Dlatego faktycznie najlepiej polować na okazje.
    Niby tak, ale też można kupić bilety z półrocznym wyprzedzeniem i wychodzi o wiele taniej.

przemektomala222
    Gość

Polecam Rosję egzotyczna na swój sposób Marzy mi się Tajlandia.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Ja do Tajlandii w końcu się udam, ale nie w tym roku. Teraz z dzieciakami rodzinnie (sporo atrakcji dla pociech) z Itaką do Alanya, w Lastach wychodzi całkiem tanio.

marysia
    Gość

Ja też mam Tajlandię na liście marzeń, kiedyś na pewno się uda

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia