Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 107
    mezo
    Gość

Odp: Egzotyczne wakacje, co polecacie

No teraz niedobrze się tam dzieje. Wprowadzili tam stan wojenny. Następny kierunek na mojej liście to Wyspy Zielonego Przylądka.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niekoniecznie tak niedobrze, bo tam co po chwilę coś się dzieje, a turyści są bezpieczni.
    Choć ceny niby spadają. Mam nadzieję, że również będzie dotyczyło to ofert biur podróży.

tuliusz
    Gość

Ja osobiście polecam ośrodek Solaris w Łazach. Jest to ośrodek wczasowy z basenem, nad samym morzem, blisko centrum z kortami tenisowymi i atrakcjami dla dzieci! Powiem wam że jak hotel 5 gwiazdkowy a kosztuje o połowę taniej..
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:53

Mieszka w
    Łódź
    Siła Reputacji
    0

Ja ze swojej strony polecam Bułgarię, można tanio wypocząć, nie chodzi nawet o Złote Piaski, które przeżywają oblęzenie, ale małe wioski, które mają w sobie wiele uroku
    www.hentur.pl

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Maroko! Tyle osób wybiera Egipt ignorując fakt, że niedaleko znajduje się taka perła orientu jak właśnie Maroko - kraj wielu kontrastów, smaków, aromatów, niezwykłej historii i ciekawych tradycji. I do tego te plaże...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał benow Zobacz post
    Ja ze swojej strony polecam Bułgarię, można tanio wypocząć, nie chodzi nawet o Złote Piaski, które przeżywają oblęzenie, ale małe wioski, które mają w sobie wiele uroku
    Z europejskich kierunków to postawiłbym raczej na greckie wyspy. Jeszcze jak się jakąś ciekawą ofertę biura podróży złapie, wakacje będą udane.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja uważam, że jeśli wybieramy się w jakieś egzotyczne miejsce to pierwszym kierunkiem właśnie powinien być Egipt. Wczasy nie są drogie (możecie sobie zobaczyc chociażby w tej wyszukiwarce: (spam) , że można tam polecieć w bardzo dobrej cenie).
    Poza tym praktycznie każdy kto lubi nurkować na pewno będzie czuł się tam dobrze. Nigdzie indziej nie ma takich pięknych raf koralowych jak właśnie w Egipcie. Znajdują się tam również centra nurkowania gdzie można dostać stosowny certyfikat.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:53

Obserwator
    Mieszka w
    Świebodzin/Zielona Góra
    Siła Reputacji
    0

Ja też uważam, że Egipt czy Turcja to dobry wybór. Faktyczni takie wczasy nie należą do najdroższych a przede wszystkim są bardzo cenione.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Z droższych polecam Wyspy Kanaryjskie. Z taższych Turcja jest ok.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Turcja jest ostatnio w modzie. Wystarczy załapać się na odpowiedniego "lasta" i faktycznie ciekawe wakacje.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia