Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 107
    Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Odp: Egzotyczne wakacje, co polecacie

Leć do Japonii, ale nie pchaj się w Tokio czy inne duże miasta. Jedź na prowincję. Najlepiej na północ kraju. Tam jest najwięcej dawnej zabudowy, ludzi, których kulturowych naleciałości nie przeżarł wszędobylski konsumpcjonizm i komercja. Wiadomo, podróż droga, ale warto, zdecydowanie warto.

Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Polecam Afrykę, w szczególności Południową Tanzanię

pepka
    Gość

A ja polecam Tajlandię. Wspaniała kultura, smaczne jedzenie oraz przepiękne plaże. Zresztą umieszczam zdjęcie:

Jakiś czas temu z mężem zdecydowaliśmy się na wycieczkę w te regiony ponieważ postanowiliśmy w taki właśnie sposób uczcić naszą 10 rocznicę ślubu. Polecieliśmy z biurem podróży Memories Vacations.
    Przy okazji zwiedziliśmy również Kambodżę. Jest to dobra opcja dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie zwiedzić oba egzotyczne kraje ponieważ samemu nie byłoby tak łatwo to wszystko zorganizować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 22:51

koter
    Gość

Wow jaka woda idealne miejsce na wczasy jak u nas jest zimno czyli tak jak teraz Tajlandia i Tunezja są na mojej liście miejsc które muszę zobaczyć w 2015 roku
    w marcu jedno będę mógł odhaczyć

Tomasz Sidorowicz
    Gość

A ja na przekór Wam wszystkim polecam Boszkowo koło Leszna i okolice. Cudze chwalicie swego nie znacie.

wielkibrat
    Gość

Kierunków jest cała masa, na (spam) opisali dosyć dokładnie w jaki sposób trafić na atrakcyjny wyjazd w normalnej cenie. Np. w grudniu na lastach za grosze dostępna jest Gambia, Kenia i cała masa innych kierunków, tak więc w zasadzie niewielkim budżetem można zorganizować świetny wyjazd.

Początkujący Avatar Omka
    Siła Reputacji
    0

Mnie się marzy Meksyk, Brazylia albo jakiś inny kraj Ameryki Południowej. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam wybrać.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał koter Zobacz post
    Wow jaka woda idealne miejsce na wczasy jak u nas jest zimno czyli tak jak teraz Tajlandia i Tunezja są na mojej liście miejsc które muszę zobaczyć w 2015 roku
    w marcu jedno będę mógł odhaczyć
    Tajlandia nie wychodzi drogo, a na pewno warto się wybrać.
    Jeżeli kogoś stać, to podbijam stawkę - Nowa Zelandia.

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Ale ta Nowa Zelandia jest daleko Zdecydowanie za daleko Na końcu świata, powiadają niektórzy Daleka, nieznana, tajemnicza. Ci, co byli pokazują zdjęcia przyrody niezwykłej urody, opowiadają o wielkiej życzliwosci mieszkanców. Tu(w Polsce) jest smętnie, smutno, przyziemnie, tam (w NZ) jasno, pogodnie, ulotnie Czy mozna sie dziwić, że w różnych rankingach na miejsce, do którego chciałoby się uciec najchętniej, medalowe miejsce zajmuje Nowa Zelandia?

Baskula
    Gość

Zależy kto czego szuka, ale Chorwacja jest piękna, Turcja. Egipt również, ale krajobraz nieco mniej urozmaicony Poza tym Hiszpania jest urocza!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia