Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 107
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Odp: Egzotyczne wakacje, co polecacie

Zgadza się. Ale w przypadku Tajlandii, Nowej Zelandii to jest wyjazd z cyklu - "wakacje życia". Europa także jest piękna, wyjazd nawet do naszych sąsiadów, nie ważne z której strony, również może przynieść wiele ciekawych wrażeń, ale na taką wyprawę można udać się spontanicznie wykupując "last minute" lub po prostu wskakując z rodziną w samochód.

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czy to egzotyka, ale Chorwacja jest naprawdę pięknym krajem. Byłem tam z narzeczoną 2 lata temu i mocno polecam. Ceny bardzo przyzwoite, a w porównaniu z Włochami, które proponują wg mnie niższy poziom atrakcji jeszcze niższe. Oczywiście mówiąc Chorwacja mam na myśli wybrzeże, bo właśnie tam jest najciekawiej.

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Cudzie chwalicie ,swego nie znacie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dlaczego swego nie znacie? A nie lepiej oprócz "swego" poznać również "cudze"?
    Wakacje są tym lepsze, im bardziej udaje nam się wyrwać od codzienności. A wyjazd zagraniczny to nie tylko nowe otoczenie, ale także obca mowa, czy kuchnia.

ineko
    Gość

Grecja i Włochy, mam rewelacyjne wspomnienia z podróży

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zgadzam się z wypowiedzią Fart, Polska jest piękna, ale warto wybrać się tam gdzie nas nie ma, aby zobaczyć nową kulturę i poznać życie innych ludzi, a przy okazji świetnie się bawić, odpocząć oraz dobrze zjeść.

ineko
    Gość

Marzy mi się podróż do Nowej Zelandii

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Egzotyczne wakacje Hmmm Indonezja, Malediwy - coś oryginalnego, innego niż Tajlandie i inne takie...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jak się chce coś innego to mimo wszystko należy unikać państw islamskich. Teraz tam pobyt może być ryzykowny.
    Tajlandia owszem. A coś innego to w końcu można wyjechać z biurem na rowery lub wyprawę lub wykupić wycieczkę tematyczną.

Plich
    Gość

Egzotyczne wakacje muszą być takie, żebyśmy zobaczyli coś czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy i nie zapomnieli tego do końca życia. Dlatego polecam Sri Lankę... Piękne rafy koralowe, lasy tropikalne... Tego się po prostu nie zapomina. Na te dalsze podróże trudniej niż na bliższe znaleźć dobre biura podróży
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-04-15 o 13:53

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia