Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 104
    koter
    Gość

Odp: Egzotyczne wakacje, co polecacie

Według mnie każde wakacje powinny być takie by zachować po nich mnóstwo wspomnień. Co do tego cudzego chwalenia to owszem w Polsce też są miejsca warte zobaczenia ale to można robić w weekendy a poza tym na przykład pobyt nad naszym morzem czasami wyjdzie drożej niż wczasy na przykład na Lefkadzie już nie wspominając o pogodzie, która u nas nie jest pewna.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Z tym "cudze chwalicie, swego nie znacie..." to taki trochę sztuczny problem. Przecież mało kto ma tyle pieniędzy, żeby co roku zwiedzać dalekie kraje.
    Sri Lanka - ciekawe miejsce. Wydaje mi się, że im dalej jedziemy, tym bardziej należy skorzystać z biura podróży, które po prostu lepiej taką wyprawę zorganizuje.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Mnie mąż namawia na wakacje na Teneryfie, co o tym myślicie, może podrzucicie jakieś linki z ofertami, żebym mogła się trochę zapoznać z tym co oferuje to miejsce.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Chodzi o o wypoczynek bierny czy aktywny? Na Teneryfie można się załapać również na wycieczki rowerowe i trekkingowe.

Bartek Michalski
    Gość

a co lepsze chorwacja czy turcja?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

ooo super, oczywiście aktywny, to lecę do biura podróży sprawdzać oferty na wrzesień.

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Japonia! <3 (od stycznia bezpośrednie połączenia z Warszawy w LOTcie!) W 100% Korea Południowa, Tajlandia...
    A z bliższych miejsc Cypr... chociaż nie nazwałabym go zbytnio egzotycznym miejscem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Chiny. Tam nie sposób się znudzić

joonek9
    Gość

Gdyby miał teraz planować swoje wakacje na innym kontynencie niż Europa, to pewnie wypadłoby na Peru, oglądałem już wiele zdjęć i słyszałam wiele kompletów dla tego miejsca, także na pewno jest warto.

thomas1969
    Gość

Na egzotyczne wakacje polecam Chorwację i Majorkę. Przepiękna przyroda i mnogość atrakcji. Biały piasek na plaży i lazur wody to to czego trzeba. Poza tym mnóstwo romantycznych miejsc na randkę z dopiero co zapoznaną dziewczyną. Super miejsca!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia