Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 105
    Początkujący
    Mieszka w
    Toruń
    Siła Reputacji
    0

Egzotyczne wakacje, co polecacie

Jakie egzotyczne miejsca na świecie polecacie na wakacje ? Osobiście polecam Egipt i Turcję. Trochę zawiodła mnie Tunezja oraz Rodos.

Misia
    Gość

Odp: Egzotyczne wakacje, co polecacie

Ja polecam Egipt. Byliśmy tam w zeszłe wakacje i naprawdę nam się podobało. Hotel ok, plaża też, w sumie wszystko było w jak najlepszym porządku
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 13:30 Powód: spam

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

bylam dwa razy w Egipcie i bardzo polecam Chcialabym jeszcze na wyspy Kanaryjskie, ale moze w przyszłym roku

aga_gaga
    Gość

moim marzeniem jest wyjazd do Japonii... bardzo interesujący kraj, chciała bym go zobaczyć na własne oczy

Miro
    Gość

Tylko kasa potrzebna, u mnie Japonia jest też w programie podróży po innych kulturach cywilizacyjnych, trzymam kciuki za powodzenie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mnie się za to marzy podróż do Korei Południowej. Dla nas Japonia czy Korea Płd, to naprawdę egzotyczne miejsca. Nie pozostaje nam nic innego, jak zbierać kasę A z tych bliższych, egzotycznych miejsc to polecam Maroko. Kompletnie inna kultura.

extreeeemon
    Gość

Z tego co mi wiadomo, mało osób z Polski wybiera się na Wyspy Zielonego Przylądka. Mało popularne u nas miejsce. Nie jest ekstremalnie oddalone od naszego kontynentu, ale spotkamy tam zupełnie inny krajobraz - wulkaniczny. Jakiś czas temu miałem okazję odwiedzić Cabo Verde i mogę każdemu podróżnikowi to miejsce polecić.

Siła Reputacji
    0

Ja polecam Chiny.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja lubię Azję. Może Tajlandia (dość popularny ostatnio kierunek) + Kamboża (głównie ze względu na kompleks świątyń Angkor). Jeśli ma być bliżej, to może Maroko (świetne kurorty, dużo zabytków, góry, pustynia, ocean, ...)?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Na egzotyczne wakacje polecam Maroko. Kraj w który nie jest jeszcze tak bardzo nastawiony na komercje jak Egipt.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia