Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Koprobo
    Gość

Oszczednosc na drodze

Czesc, sporo podrozuje i mam takie pytanie, znacie jakies sposoby (poza eco-drivingiem), dzieki ktorym molgym zaoszczedzic na paliwie?

Kulturny Piesel
    Gość

Odp: Oszczednosc na drodze

Petrol Energy - te tabletki do baku sa naprawde dobre, po kilku tankowaniach jestem juz -1 litr/100

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Chyba tylko jazda autobusem lub pociągiem. Ale chyba nie o to chodziło w pytanie. generalnie nie ma złotego środka. A oszczędności są minimalne.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Można również zabierać inne osoby, które jadą w to samo miejsce, co Ty. Koszty paliwa rozkładają się wtedy na kilka osób, a do tego zawsze można z kimś porozmawiać podczas podróży.

Początkujący
    Mieszka w
    Bydgoszcz - Toruń
    Siła Reputacji
    0

Słyszałem, że oszczędnością, ale pewnie jakąś niewielką jest odpalanie samochodu na luzie, a nie na biegu

kuropatwa
    Gość

Rozumiem potrzebę oszczędzania, ale niektóre z tych sposobów, jak choćby to odpalanie na luzie na niewiele się zda.
    Jak ktoś dużo jeździ, to moim zdaniem bardzo ważna jest dobra organizacja podróży. Warto orientować się w tym, gdzie jaki hotel mamy po drodze (a sprawę ułatwiają strony tego typu: http://www.accorhotels.com/hotel-dir...el-karpacz.htm). Nie traćmy czasu na jazdę po mieście, jeśli to nie jest konieczne.
    Zabieranie ze sobą innych osób, które dokładają się do paliwa też jest dobrym pomysłem.

masterchef
    Gość

Wielkie koncerny inwestują w szkolenia z ecodriving-u, dzięki niektórym technikom można dużo zaoszczędzić.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

idealnego sposobu nie ma, zaoszczędzisz w trasie to nadrobisz po mieście w korkach

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia