Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Terapeuta

kolega1975
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Terapeuta

Z czym kojarzy Wam się terapeuta, psycholog, psychoterapia? Czy uważacie to za fanaberie bogatych Amerykanów? A może wielu z nas korzysta z psychoterapii, ale mamy problem z przyznaniem się do tego?
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 04-12-13 o 13:45

Początkujący
    Mieszka w
    Karpacz
    Siła Reputacji
    0

Odp: Terapeuta

Oczywiście, że wiele osób korzysta! Znam wiele takich. Ale żeby się tym chwalić? Terapeuta to nie kojarzy się dobrze w naszym kraju.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie to tylko wymysł stworzony, aby doić bogatych Amerykanów. Nic w tym dziwnego, oni od wielu lat mają więzy rodzinne i przyjaźnie za nic. Przez to muszą zgłaszać się to TERAPEUTY. Niech ONI przynajmniej się cieszą - łatwa i szybka kasa.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Psychoterapeuta, psycholog, terapeuta - to już norma w tzw. cywilizowanych społeczeństwach. Po prostu ludzie są coraz bardziej SAMOTNI.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wstydzić się tego? Przecież to nie grzech, ani zbrodnia. Leczenie jak każde inne, po prostu.

masterchef
    Gość

Jeśli jest problem, warto się zwrócić do takiego specjalisty, na pewno pomoże

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Psycholog czy terapeuta jest tak samo potrzebny jak dentysta czy internista.Niektórzy mylą psychologa z psychiatrą - błąd - jest diametralna różnica. Jeden leczy ciało drugi duszę. Znam osoby,które dzięki pomocy psychologa wyszły z bardzo głębokiego dołka,dlatego warto korzystać z tego typu gabinetów.

mezo
    Gość

Na pewno nie jest to fanaberia. Sama od wielu lat cierpiałem na nerwicę .Kryłem się z nią ile mogłem jednak choroba bardzo utrudniała mi codzienne funkcjonowanie. W końcu zdecydowałem się na wizytę psychologiczna. Chodziłam na terapię do tego gabinetu psychologicznego w Warszawie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo mi to pomogło. Dzięki temu nauczyłem się metod jak opanować to schorzenie, jak sobie z nim radzić w codziennym życiu.
    Pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-04-15 o 21:27

Misia
    Gość

Nie wstydzę się tego- miałam problem z depresją i poszłam do psychoterapeuty. Wolałam udać się po pomoc niż nie wychodzić z domu i izolować się od ludzi. Specjaliści są od tego by pomagali...
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-04-15 o 21:27

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia