Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

sklep internetowy hurtownie

Witam,

Z powodu że od dłuższego czasu nie moge znaleźć pracy a trochę znam się na komputerach postanowiłem założyć sklep internetowy.

sklep internetowy + allegro
    co chce sprzedawać.
    składane komputery(prze ze mnie), laptopy,części (podzespoły np ram, karty graf, dyski), reszte szpeju pendrive, dyski zewnetrzen, karty sd itp, drobną elektronike typu mikrofony kierunkowe, pluskwy, dyktafony, oraz sprzet typu lutownice, programatory, mierniki itp,
    z czasem chce otworzyć serwis,

Co sądzicie o takim pomyśle czy to w ogóle ma jakieś szanse ?
    Czy może ktoś już prowadzi taki sklep i udzielił by mi kilku rad?
    Jakie hurtownie polecacie ?
    Czy warto sprzedawać w ten sposób że nie mam nic na magazynie i dopiero zamawiam jak klient zakupi umnie towar?
    Zyski na jakie licze to 1000zł(700zł w sumie by wystarczyło przez 1 pół roku) miesięcznie na czysto po odliczeniu wszystkich kosztów. Czy to realna kwota?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: sklep internetowy hurtownie

realnie patrząc, przy zamawianiu 1 sztuki wybranego sprzętu z hurtowni będziesz sprzedawał praktycznie po cenie kosztów, więc bez swojego wkładu finansowego w jakiś hurtowy zakup (wtedy będzie dużo taniej) wybranego towaru, który by się dobrze sprzedawał nie licz na zyski. Na początku będzie dobrze, jeśli nie będziesz tracić na sprzedaży (bo zawsze będą jakieś koszty pośrednicze).

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za odpowiedź. Tak w ogóle to nie mam wkładu własnego i licze na dotacje :/

Może ktoś jeszcze się wypowie ?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Podobnych sklepów połączonych z allegro jest mnóstwo i niestety ciężko będzie Ci się przebić. Co do hurtowni to chyba innego wyjścia nie masz jak tylko alibaba - jak całe allegro. Ale musisz mieć na to jakąś gotówkę na początek, więc, Musisz mieć dotację, bez tego raczej nie da się wystartować ze sklepem komputerowym, bo czy chciałbyś kupować w sklepie w którym dostępna jest jedna czy dwie sztuki czegoś, albo słyszeć odpowiedź, że dziś nie ma, ale będzie za ileś tam dni?

lolek112
    Gość

musisz zdobyć zaufanie na allegro - czyli zdobyć komentarze, nie żebym Cię do złego namawiał ale czasami warto "nazbierać" wcześniej kilka pozytywów po to aby klient przychylniej na Ciebie spoglądał :))

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia