Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: Olej Lniany

itomka
    Gość

Odp: Olej Lniany

Za radą wszelkich włosomaniaczek stosuję go na włosy w ramach olejowania. Staram się poskromić puszenie i elektryzowanie włosów a przy moich wysokoporowatych podobno ten najlepiej się sprawdza. Zobaczymy
    Olej lniany, podobnie jak i siemie lniane nie tylko dobre na włosy, skórę i paznokcie ale także na zaparcia! (a tutaj odzywa się moje zboczenie zawodowe, bo kilku moim klientom dołączałam do diety właśnie olej lniany i te problemy znikły im jak ręką odjął )
    Szkoda tylko, że ten problem z utlenianiem, ale przynajmniej pokazuje to, że to na pewno naturalne składniki a nie nafaszerowane chemią wynalazki ;p

Zarthun
    Gość

A powiedzcie mi jak go jecie? Próbowałam z samym chlebem, ale nie do końca mi smakował.

Wypowiadanka
    Gość

olej lniany można zastosować zarówno w kuchni jak i w pielęgnacji ciała jak i twarzy. Ja wykorzystuje go także do olejowania włosów, zwłaszcza końcówek.

Początkujący Avatar Adam30
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Cudze chwalicie a swego nie znacie. Olej rzepakowy ma także bardzo dobre właściwości prozdrowotne a jest tańszy. Niestety bardzo niedoceniany.

pstyk
    Gość

Też dużo dobrego o nim słyszałam, ale nigdy nie kupowałam. Może najwyższy czas spróbować

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też używam tego oleju ale jak wcześniej było pisane z umiarem dodatkowo warto się jakoś doinformować co to wgl jest ten olej i jaki ma wpływ.

Początkujący
    Mieszka w
    Kadłubek
    Siła Reputacji
    0

Ja codziennie pochłaniam około 15 ml oleju lnianego i czuję się bardzo dobrze, słyszałem o nim dużo pozytywnego. Zawiera kwasy omega-3, które są nam szalenie potrzebne. Dodatkowo jem 40g masła orzechowego, żeby zdrowych tłuszczy było pod dostatkiem

marco
    Gość

Super obniża cholesterol i w ogóle ma pozytywny wplyw na nasz organizm. Wazne, zeby przechowywac w niewysokiej temperaturze i w takiej samej go przyjmowac, bo inaczej traci swoje wlasciwosci :P

Michał Michalski
    Gość

Olej lniany to naprawdę świetna sprawa

ivila
    Gość

Do włosów to olejek arganowy. Tymczasem olej lniany z powodzeniem stosuję w kuchni.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia