Kalosze
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kalosze

marysia
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Kalosze

Macie?
    Ja mam dwie pary i dość często używam. Kupowałam w zwykłym obuwniczym, ale nie ukrywam, że tak naprawdę marzą mi się Huntery . Tylko teraz pytanie, czy warto tyle płacić za kalosze, nawet naprawdę ładne. Co myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 04-12-13 o 12:44

wielkibrat
    Gość

Odp: Kalosze

Aleś sobie znalazła forum na taki temat ;-) A tak bardziej poważnie, to kalosze sprzedawane aktualnie, z lekka powalają ;-)
    Sami zobaczcie:

Foto z http://www.merg.pl/product-pol-16195...T-Jesieni.html

Jak to wygląda na żywo?

Misia
    Gość

Wiesz, to musisz dopasować pod konkretny strój. Wiadomo, że nie do wszystkiego będą one pasowały.
    Kosztują w sumie grosze, więc nawet jeśli zamówisz i coś nie będzie pasowało, to możesz je zwrócić.
    Za friko.

wielkibrat
    Gość

100 zł to wcale nie są takie grosze ;-) Poważnie nikt ich nie miał? W ostateczności zamówię - opcja zwrotu tego co się kupiło w sieci to piękna sprawa. Ale mimo wszystko chciałbym usłyszeń opinię kogoś bardziej doświadczonego ;/

Misia
    Gość

Jak widzisz tutaj pisze tyle ludzi, że ciężko się od nich odpędzić :P
    Podobają ci się - kupuj. A co? Jak kolejna osoba wejdzie i powie, że te buty to lipa, to nagle z nich zrezygnujesz? ;-)

wielkibrat
    Gość

Zamówione. Ciężko było znaleźć w sieci coraz bardziej efektownego w niższej cenie. Posiedziałam trochę w sklepach.
    Za kilka dni będę je miała u siebie, to wtedy wrzucę jakąś fotkę na żywo ;-)

masterchef
    Gość

Ja uważam że często płaci się nie tylko za jakość. Produkt to efekt końcowy całej machiny,więc nie ulega wątpliwości że producent musi po drodze zapłacić za pośredników, reklamę, drukarnię i za wiele wiele innych rzeczy o których nie mamy pojęcia. Jakość więc nie zawsze idzie w parze z ceną.
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 04-12-13 o 12:45

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia