Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    kuropatwa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jaki strój do biegania?

Niby najważniejszy jest sam fakt biegania, ale o ile latem można założyć byle szorty i T-shirt o tyle w listopadzie wypadałoby się już bardziej ubrać.
    Macie jakieś sprawdzone rady na co zwracać uwagę przy zakupie takich ciuchów?
    Podobają mi się te z New Balance ale nie chcę, żeby to były rzeczy tylko i wyłącznie ładne, ale bardziej praktyczne.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-07-15 o 23:58

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jaki strój do biegania?

Biegać możemy właściwie "zawsze", i "w całkowicie dowolnym stroju", wystarczy, że zadbamy o swoje dobre samopoczucie (wygodę) i zdrowie, nie musimy "od razu" decydować się na zakup drogich ubrań (najpierw sprawdźmy, jak długo będziemy biegać...)

Początkujący Avatar epozyczka
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

przede wszystkim dobre buty, druga sprawa to odzież - możesz zainwestować w odzież specjalnie przeznaczoną do biegania, w każdym lepiej zaopatrzonym sportowym sklepie taka dostaniesz. Sprzedawcy powinni Ci doradzić

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Dobre buty to podstawa oprócz tego strój z odpowiedniego materiału.

aleksm
    Gość

ja strój i buty kupowałam w 4F. Moim zdaniem mają jakościowo bardzo dobre produkty i w przystępnych cenach. Kupic u nich mozna w zasadzie wszystko z ubioru do uprawiania sportu. ja mam od nich takie legginsy, bardzo wygodne, ciało się aż tak nie poci jak w zwykłych bawełnianych dresach
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-08-16 o 14:35

Zarthun
    Gość

Ja postawiłem na dobre buty z podeszwą z poduszki Air Max, która chroni przed kontuzjami, stawy tak nie obrywają, w internecie możesz znaleźć kilka fajnych modeli. Co do ubrań to warto zainwestować w odzież termoaktywną, która umożliwi bieganie nawet w trudniejszych warunkach i jest dużo wygodniej, człowiek się tak nie poci. Fajnie, że ludzie coraz więcej biegają czy w ogóle uprawiają sportu, ale do każdej aktywności trzeba się odpowiednio przygotować, pamiętaj o porządnej rozgrzewce przed każdym bieganiem!
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-08-16 o 14:24 Powód: wycięta reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zadbaj o dobre buty, a reszta to już nieważna. pamiętaj tylko, żeby nie ubierać się zbyt ciepło.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia