Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
    Początkujący Avatar ordon
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Gry ogłupiają?

Ja od małego grałem w gry, takie jak np GTA i nie miałem problemu z odroznieniem gry od rzeczywistosci. Badzmy szczerzy, znajomi w szkole i tak przekażą to i owo, nic nas przed tym nie uchroni.
    Co innego z MMO, ktore uzalezniaja, ale to jest problem rodzicow. Jesli masz mniej niz 18 lat to odpowiedzialnosc za Ciebie biorą rodzice. Jezeli dziecko calymi dniami przesiaduje przed komputerem to znaczy, ze rodzice maja zle podejscie i sobie nie radza. Pamietam, ze kiedy ja za dlugo gralem to ojciec zabieral mi klawiature, myszke i nie bylo jak grac. Nie widze w tym nic zlego, jesli jest to wazny okres w zyciu czlowieka, w ktorym powinien raczej sie uczyc i rozwijac niz grac calymi dniami w gry to mozna uzyc srodkow

Początkujący Avatar Kamil Pietrzyk
    Mieszka w
    Wroclaw
    Siła Reputacji
    0

Nie, przeciwnie. Wszystkie gry rozwijają motorykę i szybkość myślenie. Niektóre gry po głębi fabuły, po morale i po atmosferze przewyższają nawet filmy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dziwi mnie nagonka na gry, a przyzwolenie na to co prezentują nam w telewizji. Nie dziwi fakt, że telewizja wśrod młodych ludzi traci na popularnosci... ja też jej nie trawie, a sam gram w gry od huhuhu i jeszcze dłużej, kiedy skakało się jeszcze jednym pikselem...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zaley jakie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia