Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Twoja ocena: Yes No

Mam dość Microsoftu, przechodze na Linuxa

Po kilku wysypkach systemu i zmianie sprztu (pami, kart graficzna i dwikowa) system stwierdzi, e za czsto by ju aktywowany i kae poda nowy numer licencji. No to ja sie zapytam, jakim prawem, Windows'a XP HE, ktrego kupiem za wasne ciko wypracowane pienidze nie moge zainstalowa tyle razy ile mi sie podoba. Jak mam ochote to moge codziennie robi format i stawia Winde na nowo a microsoftowi nic do tego, wakacje s bd chcia to postawie go 4 razy dzinnie, mj system, moje pienidze, moja sprawa. Ile mona tuc producentom do gowy, e na "zabezpieczeniach" antypirackch traci zwykle tylko uczciwy uytkownik bo to on musi sie z tym pi***y, pirata takie rzeczy nie obchodz, wgrywa cracka i moe sie wy***ra na cay Microsoft, po mojemu co tu jest chore. Oczywicie moge zadzwoni do MS ale nie po to kupowaem orygina, eby teraz podczas rozmowy tumaczy si jak pospolity zodziej dlaczego to tak czsto instaluje Winde i czy aby napewno jestem jedynym uytkownikiem tej kopii, paranoja.
    Co mi po adnej nalepce na komputerze, kolorowej licencji i pytce z bajeranckimi hologramami jeli nic nie moge z tym zrobi, szkoda gada.

Oczywicie wiem jaki vxd podmieni, wiem jak sie posugiwa DLL'ami tylko czy o to chodzi, chyba jednak nie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To są skutki nieczytania licencji. Kto i gdzie napisał, że kupiłeś program na własność? Kupiłeś jedynie nośnik i licencję na użytkowanie programu. A tak przy okazji - poczytaj dokładnie licencję, to jeszcze kilka innych ciekawostek znajdziesz (tylko radzę wziąć procha na uspokojenie).

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Polityka M$...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)