Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Najlepsze aplikacje na smartfona

Z jakich aplikacji (mogą być gry) korzystacie najczęściej na swoich smartfonach? Ja używam standardowych czyli Allegro, przeglądarka typu opera, porównywarka cen, aplikacja do przelewów bankowych itd. Co warto jeszcze zainstalować?

pepka
    Gość

Odp: Najlepsze aplikacje na smartfona

Aplikacji na androida jest całe mnóstwo - to jakie sobie zainstalujesz będzie zależało wyłącznie od tego czym się interesujesz. Czy wolisz słuchać muzyki czy też przeglądać najnowszą prasę
    Sama mam w swoim telefonie zainstalowanych kilka fajnych aplikacji bez których już bardzo ciężko mi się obyć.
    Są to między innymi:
    Wykop: http://yourapps.info/reviews/wykop-recenzja - na pewno znasz ten serwis, aplikacja internetowa wyjątkowo mu się udała. Mogę nawet twierdzić, że przeglądanie go na urządzeniach mobilnych jest wygodniejsze niż w sieci - z tego akurat korzystam częściej na tablecie.
    Z gier mogę polecić Cut the Rope - jest wiele serii, niektóre są płatne ale myślę, że reklamy w tych bezpłatnych wcale tak nie przeszkadzają - szczególnie, że działają jedynie w trybie online. Wersji jest całe mnóstwo, zresztą zobacz sobie: http://www.yourapps.pl/?s=cut+the+rope&submit= Generalnie zasada jest jedna - musisz sprawić, żeby żaba zjadła cukierka Wiem, że wydaje się to głupie ale naprawdę wciąga a niektóre zagadki wymagają dobrego przemyślenia ...
    Niestety nie jestem zadowolona z aktualnej wtyczki allegro ... Jest niewygodna i nieprzemyślana. Nie potrafiłabym za pomocą niej zrobić zakupów. Chociaż mój narzeczony twierdzi, że mu się podoba No cóż. Wszystko zależy od danego spojrzenia na temat.
    Ostatnio edytowane przez pepka ; 27-11-13 o 19:02

marcel.kluza
    Gość

hmm mam kilka dobrych

1. Clean Master - do czyszczenia
    2. Evernote - pewnie każdy zna
    3. Trust Go Security - antywirus
    4. Chrome to Phone
    5. mobileMPK
    6. PoolBilards Pro - gra w bilarda
    7. Przeszukiwanie gestami

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja równiez użytkuje standardowo, aktualnie doszło mi jeszcze płacenie rachunków

pola
    Gość

Ja też zaczęłam ostatnio używać kilku ciekawych aplikacji, między innymi Running Tracker, która zapisuje mi wszystkie dane, dotyczące przebytego biegu. Pisanie aplikacji na android staje się zresztą bardzo popularne i prawie każda firma w nie inwestuje, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów. Fajne są m.in. aplikacje banków i sklepów. Mam nadzieję, że będzie ich powstawać coraz więcej.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Clean Master
    Flyne
    Notification Toggle
    Pinterest
    Keep
    Es eksplorator
    Shazam
    Pocket

Obserwator
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

pou, dumb ways to die

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

większość wymienionych tutaj aplikacji faktycznie jest godna instalacji.
    Ja polecę inny rodzaj - odnośnie bankowości to reklamowana aplikacja banku ING jest znakomita. Mogę stwierdzić że wygodniej jest wykonać przelew na telefonie niż w komputerze POLECAM

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja najczęściej chyba korzystam z moBiletu, nie ma problemu z szukaniem drobnych przy parkowaniu

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja bez EverNote się nie ruszam szczególnie jak mam wymyślić coś kreatynego co zawsze przychodzi mi do głowy w najmniej oczekiwanym momencie, jak nie mam długopisu i kawałka kartki, wtedy świetnie sprawdza się wspomniana aplikacja, szczególnie ze wszystko jest automatycznie synchronizowane.

Zapraszam też na moją stronę - pierwszą o polskiej telefoni stacjonarnej piszę o telefonach stacjonarnych, komórkowych itp

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia