Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Afirmacje do nauki opinie

Jestem Zwycięzcą !

Salonowiec
    Gość

Możecie coś więcej o tym napisać. Kompletnie nie wiem na czym to polega...

Mirtka
    Gość

Te od hepiki polecam
    Do tego czasu poczyniłam naprawdę super efekty w nauce z tymi afirmacjami - chyba mogę się pokusić o stwierdzenie że "zdziałały cuda"

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Piotrek Zobacz post
    Afirmacje do nauki są jak najbardziej OK. Najlepszym rozwiązaniem według mnie jest prostota. Można posłużyć się bazą gotowych afirmacji (http://www.afirmacje.pl/c4/szkola-i-nauka) i po prostu te wybrane zapisać, powtarzać każdego dnia (lub przepisywać).
    Mam ambiwalentne uczucia co do afirmacji, pierwsze skojarzenie NLP, które nie cieszy się moją aprobatą. Afirmacja - oszustwo własnego mózgu.

Mirtka
    Gość

Oszystwo??? ja bym bardziej powiedziała programowanie mózgu albo nastawianie go na określony rozwój.
    Jeśli jest to na plus dla nas to dlaczego traktować to jako jakieś oszustwo, które od razu się źle kojarzy? Polecam poczytać o zaletach pozytywnego myślenia

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Mirtka Zobacz post
    Oszystwo??? ja bym bardziej powiedziała programowanie mózgu albo nastawianie go na określony rozwój.
    Jeśli jest to na plus dla nas to dlaczego traktować to jako jakieś oszustwo, które od razu się źle kojarzy? Polecam poczytać o zaletach pozytywnego myślenia
    Nie mówię, że jest to złe w 100% ale niektórzy ludzie myślą, żę pozytywne myślenie w ich życiu coś zmieni, a nic nie robią w tym kierunku czytałam parę książek, tematyka ta sama - wystarczy jedną i już wszystko wiesz. Zero nowości. Bardziej porywające już wydają się filmiki na youtubie. A stymulować rozwój mózgu można inaczej, np. poprzez rozwiązywanie krzyżówek, uczenie się nowego języka, etc.

Salonowiec
    Gość

Do nauki należny sobie wyrobić odpowiednie nawyki. Jest sporo materiałów na ten temat. Warto poczytać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-10-15 o 07:57

koter
    Gość

Jak ktoś chce się nauczyć to nie potrzebuje żadnych tam afirmacji. Najważniejsze są materiały do nauki. Niektórzy łatwiej przyswajają słowo usłyszane niż pisane. Jak miałem egzamin z zarządzania to ze uczyłem się z https://pledu.pl/o-nas/. Słuchawki na uszy i do przodu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Takie platformy jako pomoc edukacyjna są idealne, ale i tak wszystkiego nie zastąpią. Bez należytej motywacji nauka nie będzie skuteczna.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia