Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

@MM: uwierz mi ale mi pasuje liberalność i jakoś się tego nie wystrzegam.

w polsce reklamują prezerwatywy i to jest brak poszanowania dla wartości religjnych, agreswyny kapitalizm i satanizm
    zagranica rozdaja prezerwatywy w szkołach za darmo (a w holandii to nawet uczniowie są prowadzenii do sex shopu na lekcjach) i to jest porządne wychowanie sexualne
    Mam nadzieję, że to napisałeś jako żart. Nie bierzesz pod uwagę roli prezerwatywy jako np. środka przeciwko wirusowi HIV. Prezerwatywa dla mnie to jest zwykly produkt przeznaczony dla czlowieka. Jeżeli jakaś firma chce mi polecić swoje produkty to czemu miałbym ich nie wysłuchać/przeczytać. Na dodatek jeżeli operują jakimiś "nośnymi" hasłami to tylko ich mogę pochwalić za dobry marketing.

Ale to co gada konkordpl to bzdura- dobra reklama bo szokuje.
    A co ma robić? Przynudzać? Nie po to reklamodawca zamieszcza reklamę aby użytkownik szybko ją wywalił z ekranu- musi zainteresować. A to, co interesuje obecną młodzież i osoby ciut starsze to już raczej ich wola czy to wywalą czy nie. Mnie osobiście ta rekalma nie oburzyła- wręcz przeciwnie- poprawiła mi humor na chwile, mimo iz takie produkty jak wibrator nie są raczej adresowane do mężczyzn.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Co do reklam - fakt że im bardziej szokująca tym lepsza. Swoją drogą tlko moralne hamulce sprawiają że ne mamy jeszcze mózgów na szosach (śmiem mniemać że dożyjemy czasów kiedy takowe będą pokazywane).
    MM - tak Unimil maja na pewno. HIV im zycie umimila.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z naukowego punktu widzenia - ostatnie badania dowiodły jednak, że prezerwatywa jest skutecznym środkiem zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa HIV. Mimo iż wirus jest mniejszy niż cząsteczki gumy z której produkuje się prezerwatywy, wirus HIV potrzebuje "wilgotnego" środowiska by się przemieszczać, a tego prezerwatywa mu już nie umożliwia. Co do samej reklamy Durex - mnie zupełnie nie przeszkadza a nawet uznałem ją za pożyteczną, wkońcu dzieciaki i tak wszystko już wiedzą (jak w tym kawale jak ojciec chciał pogadać z dorastającym synem o seksie a on sie go zapytał co chce wiedzieć...). Nie ma tam nic zboczonego ani wylgarnego (swoją drogą ciekawe ile kobiet które krzyczą, że reklama jest zła znalazło się w tej grupie posiadającej owo urzadzenie... :]) Jeśli kogoś reklama faktycznie szokuje i powoduje u niego spazmy to ma do tego pełne prawo. Uważam jedynie, że skrajna prawicowość która przejawia się u polityków (głównie LPR) i ich wyborców to już lekka przesada.

Cytat Napisał rantes
    Ale skoro jesteś taki mądry, to jak wytłumaczysz dziecku prostatę? Albo prezerwatywę? Jak wytłumaczysz menstruację? bo z podpaską to nie problem - po menstruacji to już pójdzie łatwo.
    Prezerwatywę...
    PAmiętam to jak przez mgłe - miałem może 8 lat
    Z kumplami znaleźliśmy zużyte gumowe "rękawiczki" na palce do pracy w ogrodzie. Kumple uznal;i wspólnie że jest to prezerwatywa. Że nie chcieli mi powiedzieć co to znaczy "prezerwatywa" to pobiegłem do mamy
    "Mamo, mamo, co to znaczy prezerwatywa"
    MAma lekko zszokowana, ale tłumaczy
    "Wiesz jak się rozmnażają ludzie, prawda?"
    Dziarsko pokiwałem głowa "Jasne" (miałem taką książkę "moje ciało" opisane dokładnie - ksiazka przeznaczona dla dzieci w wieku lat 5-6..)
    "To wiesz że i dla pana i dla pani jest to bardzo przyjemne?"
    "Tak"
    "To jak ten pan i pani nie chcą mieć dziecka, to używają prezerwatywy, którą pan zakłada sobie na siusiaka"
    "Aha, dzieki czesc"
    W ten sposób odbył się pierwszy krok edukacjio seksualnej Pawełka :lol:

Anonymous
    Gość

He, he....

Ja pamiętam, miałem może 6 lat jak spytałem skąd sie biorą dzieci. Mama mi powiedziałe "że się rodzą" i to tłumaczenie, choć całkowieicie niezrozumiełe do mnie przemawiało.

Potem doszedłem do wniosku, ze w tej teorii jest pewna luka. Mianowicie skoro kobiety rodzą dzieci... to po co są faceci?

Poszedłem z tym pytaniem do taty. A on mnie spytał:
    - A co? Chciałbyś nie mieć tatusia?

Wtedy się poryczałem, bo było oczywiste że tatuś musi być :-)

A skąd się dowiedziałem jak to naprade z tym jest?Prawde mówiąc nie pamiętam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

sory - te texty to takie pierdoły że aż boli

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Miało być o GG i niechcianych reklamach, a jest "piszta, co chceta".
    Ponadto, swojego czasu wysyłałem prośby o poszanowanie naszego języka, jednak widać to zbyt mało. Czy uważacie, że wulgaryzmy używane w wypowiedziach na publicznym Forum dodają męskości?

Zgoda - podkreślają emocje, ale z pewnością znacie inne określenia, które nie porażą wzroku tych, którzy rejestrując się na naszym Forum kliknęli link "Zgadzam się na te warunki i mam poniżej 13 lat" i których rodzice wyrazili zgodę na czytanie naszego Forum, gdyż uznali, że jest inne od tych, których w Sieci pełno...

Z samego szacunku dla innych Użytkowników zadbajmy o kulturę słowa, a dodatkowo o poprawność naszych postów. Błędy ortograficzne zaczynają panoszyć się na Forum, a jak słusznie zauważył Konrad, nawet "dys-osoba" może zmobilizować się do pisania zgodnego z zasadami, jakich uczono nas w szkołach. Każdy ma prawo się pomylić, ale niech nie robi tego w większości swoich postów.

Raz przywołany Konrad niech posłuży jeszcze za jeden przykład, ale tym razem niestety nienajlepszy... Zmiany Tematów głównych stają się zmorą Forum DI, więc w związku z tym informuję, że będę blokował takie Tematy lub posunę się jeszcze dalej - do usuwania postów lub publicznego upominania - skoro PW nie przemawia do Userów to może publicznie zwrócona uwaga da pożądany efekt.
    Przynajmniej dać powinna, gdyż zwracam się przecież do istot inteligentnych, a tylko takie czytają DI i jego Forum

Temat zamykam.
    Pozdrawiam przedmówców.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)