Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Początkujący
    Mieszka w
    Kozienice
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Zwykły telefon czy smartfon - co lepsze?

Muszę kupić nowy telefon i zastanawiam się czy smartfon będzie dobrym wyborem. Telefonu potrzebuję głównie do dzwonienia i smsowania, do zabawy mam tableta. Zależy mi też na tym, żeby bateria w miarę długo trzymała, z czym podobno smartfony mają problem. Z drugiej strony ciekawi mnie ten wynalazek... Co według was jest lepsze - smartfon czy zwykły telefon?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Zwykły telefon czy smartfon - co lepsze?

W takim razie z czystym sumieniem polecam Ci Lumie 920. Na prawdę świetny model, nawet słyszałem opinię, że najlepszy.

Izy
    Gość

Jeżeli głownie do dzwownienia to napewno zwykły telefon ,tak jak napisałeś bateria dłużej wytrzymuje w zwykłym telefonie. Smartfon to mały komputer zwłaszcza przy dzisiejszych parametrach tych urzadzeń i czasami też może byc przydatny . Niestety sam musisz ocenić .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zwykły telefon, czas miedzy ładowaniami baterii liczy się w dniach/tygodniach a nie godzinach jak smarphone-a

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Polecam telefon starego typu. Znajomym smartfony często się psują no i te częste ładowania.

mezo
    Gość

Smartfon opłaca się wtedy kupić, jeżeli cenisz sobie jeszcze inne funkcje telefonu poza dzwonieniem. Smartfony to takie małe okna na świat - na internet. Powstają też bardziej specjalistyczne aplikacje - GPS, bankowe czy nawet takie umożliwiające zdalne sterowanie domem, a właściwie automatyką w nim się znajdującą: oświetleniem, ogrzewaniem czy nawet podlewaniem ogródka. Tutaj można więcej na ten temat poczytać. Myślę, że tego typu urządzenia mobilne - to przyszłość.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zgadzam się, jeśli potrzebujesz telefonu tylko do dzwonienia, a jak napisałeś do zabawy masz tablet - to po co kombinować? Najlepiej jakąś Nokię - mają najdłużej trzymające baterie

Początkujący Avatar antroidso
    Mieszka w
    Lublin
    Siła Reputacji
    0

wszystko zależy od tego do czego chcesz używać telefonu, jeżeli tylko do dzwonienia, to lepiej wybrać telefon z mocną baterią, jeżeli chcesz korzystać także z aplikacji to na pewno lepszy będzie smartfon

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Według mnie era tych "klasycznych" telefonów już za niedługo się skończy- już teraz trudno dostać dobry telefon z klawiszami, nie nadążają po prostu za technologią. Myślę, że ich czas już minął, chociaz pewnie każdy z nas wspomina je z sentymentem ja np swoja nokie, ktorą miałem na spółę z bratem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Od jakichś 5dni mam iPhone 3gs i do internetu jest super.Wcześniej miałem Nokie e72 i działa do dziś,nie brakuje mu nic ale do www wyświetlacz zbyt mikry.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia