Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Mnie zniechęcili. Jak znajde książeczkę z bierzmowania, zeskanuje stronę 16, będziecie tarzać się po ziemi ze śmiechu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Mnie zniechęcili. Jak znajde książeczkę z bierzmowania, zeskanuje stronę 16, będziecie tarzać się po ziemi ze śmiechu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

I uwaga, totalna smiechawa z placzem wlacznie!!
    Rachunek sumienia dla dorosłych. Dostalem to na bierzmowanie, 16 i 17 strona.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

I uwaga, totalna smiechawa z placzem wlacznie!!
    Rachunek sumienia dla dorosłych. Dostalem to na bierzmowanie, 16 i 17 strona.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

no to trzeba się isc rzeczywiscie wyspowiadac
    brak mi slow

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

no to trzeba się isc rzeczywiscie wyspowiadac
    brak mi slow

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wspolnie z kolegami stwierdzilismy i tak pozostalo, ze napisal to jakis zakonnik, ktory nic innego nie robi tylko "wali niemca w hełm" całymi dniami i z kompleksów napisał taką książeczkę.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wspolnie z kolegami stwierdzilismy i tak pozostalo, ze napisal to jakis zakonnik, ktory nic innego nie robi tylko "wali niemca w hełm" całymi dniami i z kompleksów napisał taką książeczkę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Re:

Ja do kościoła nie chodzę ponieważ nie mam ochoty wysłuchiwać jaka partia jest OK, która jest zła i innych tego typu pierdół... może kiedyś zacznę odczuwać jakąś duchową potrzebę rozmowy z Bogiem (istnienia którego nie jestem pewien...) ale jak na razie się na to nie zanosi. Co do książeczki zeskanowanej przez Konrada... No cóż... Moje zdanie na ten temat jest takie:

Kościół + Sex = Error

Czyli dokładnie to samo co x / 0... matematycy mówią na to chyba równanie nie określone... z połączenia kościoła i seksu nie wynika nic dobrego... Księża którzy nigdy nie kochali się z kobietą zabierają głos w sprawach seksu... a tak naprawdę są w tej dziedzinie nie kompetentni...

Postaram się namówić kobiete która uczy mnie w szkole religii żeby sie tu wypowiedziała... ale nie gwarantuje, że mi się uda... Jak nigdy nie lubiłem słuchać katechetów - tak tą polubiłem Może ona coś ciekawego nam - Internautom powie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Re:

Ja do kościoła nie chodzę ponieważ nie mam ochoty wysłuchiwać jaka partia jest OK, która jest zła i innych tego typu pierdół... może kiedyś zacznę odczuwać jakąś duchową potrzebę rozmowy z Bogiem (istnienia którego nie jestem pewien...) ale jak na razie się na to nie zanosi. Co do książeczki zeskanowanej przez Konrada... No cóż... Moje zdanie na ten temat jest takie:

Kościół + Sex = Error

Czyli dokładnie to samo co x / 0... matematycy mówią na to chyba równanie nie określone... z połączenia kościoła i seksu nie wynika nic dobrego... Księża którzy nigdy nie kochali się z kobietą zabierają głos w sprawach seksu... a tak naprawdę są w tej dziedzinie nie kompetentni...

Postaram się namówić kobiete która uczy mnie w szkole religii żeby sie tu wypowiedziała... ale nie gwarantuje, że mi się uda... Jak nigdy nie lubiłem słuchać katechetów - tak tą polubiłem Może ona coś ciekawego nam - Internautom powie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia