Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Eko sklepy

Początkujący Avatar metka_nesca
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Odp: Eko sklepy

Coraz więcej jest tych eko sklepów. Niestety w części z nich ceny są trochę wygórowane. Wprowadziłam kilka produktów do swojej diety, ale ogólnie zbudowanie całej pełnej diety z eko-produktów, to by było zabójstwo dla mojego portfela.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja eko zakupy robię u siebie na bazarku

Talking Odp: Eko sklepy

Cytat Napisał ratun Zobacz post
    Super lista. Właśnie zmieniam nawyki żywieniowa i to mi się na pewno przyda
    Po jedzeniu proszę nie zapomnieć umyć zębów

A do tego można wykorzystać ekologiczne szczoteczki do mycia zębów wykonane z bambusa
    To nowe konto na tym forum więc bezpośredniego linka wkleić nie mogę ale jak sobie przekopiujesz to też nic się chyba nie stanie.
    ecobamboo.pl

Dobrze wiedzieć że coś takiego istnieje

Miarns
    Gość

w poznaniu przy rynku jezyckim jest fajny sklepik ale okropnie drogo... Tak wiec zostaje sprawdzone stoisko na targu warzywniczym. Tak od lat kupuję i jest lepsza jakośc/ cena niż te eko eklepy, które niestety do końca eko nie są...

Zarthun
    Gość

Nie kupuje zbyt często eko żywności ze względu na jej ogromną cenę. W lidlu jest dość tanio, ale i tak trzeba zapłacić 2x drożej.

Ajlar
    Gość

Ja ostatnio przy okazji szukania wyciskarki do soków znalazłam w sieci fajny sklep (nieopłacona i nieoznaczona reklama) . Mają tam dużo fajnych produktów np. kosmetyki eko a nawet środki czystości w wersji eko. Nawet nie wiedziałam, że są takie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-16 o 20:36 Powód: (nieopłacona i nieoznaczona reklama)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia