Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    kuropatwa
    Gość

Co w podróż - tablet czy laptop?

Co chętniej zabieracie ze sobą w podróż, gdy wiecie, że przyda się tego rodzaju sprzęt?
    Mam na myśli także sytuacje, kiedy można dzięki temu zabić nudę grając np. w Settlers Online czy już od biedy nawet zabijać nudę w pracy
    Tablet czy laptop?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 09:49

Miro
    Gość

Odp: Co w podróż - tablet czy laptop?

Tablet wystarczy, nawet na 8 godzin

extreeeemon
    Gość

Ja posiadam ipada i w zupełności wystarcza. Oprócz gierek ciągły dostęp na przykład do map i Internetu. Nie raz uratował mi skórę przed zgubieniem się. Z innej strony jeśli ma się porządnego smartfona to spełni takie same funkcje jak tablet.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

myślę, że tablet będzie lepszy a i tak funkcjonalny

mezo
    Gość

Tablet jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem - jest bardziej mobilny, dłużej trzyma baterie i można zainstalować sobie na nim aplikacje wspomagające podróżowanie Mam tutaj na myśli aplikację jakdojad - sprawdza sie szczególnie w dużych miastach - pokazuje rozkład jazdy, kiedy mamy najbliższy autobus, tramwaj czy metro. Dla kogoś kto krótko przebywa w danym mieście - jest to dobra sprawa. Zainstalowałem sobie również jakiś czas temu aplikację firmy net - dzięki niej mogę szybko zlokalizować firmę wykonującą daną usługę w mieście w którym obecnie przebywać np punkt ksero, pralnię itd. W jej bazie jest ich około 1,2 mln. Można ją sobie pobrać z Google Play bądź z witryny firmy.net
    Przyda się również jakaś nawigacja, Yanosik chyba będzie odpowiednim wyborem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 09:49

Obserwator
    Mieszka w
    warszawa
    Siła Reputacji
    0

Tablet będzie ok

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia