Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    kuropatwa
    Gość

Dobry hotel w Warszawie

Możecie polecić z własnego doświadczenia jakiś sprawdzony, dobry hotel w Warszawie?

Szukam czegoś o dobrym standardzie, ale w rozsądnej cenie
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 13-01-14 o 11:19 Powód: link wskazujący na treść opublikowaną w celu pozycjonowania

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Dobry hotel w Warszawie

Byłem w hotelu Łazienkowskim w 2012 w maju tuz przed Mistrzostwami Europy. Polecam ten hotel. Usytuowany w zaciszu, tuż przy wejściu do Parku Łazienki, blisko do przystanku skąd można dojechać wszędzie w Warszawie. Niedaleko Stadion Legii Pepsi Arena oraz Stadion Narodowy. Doskonała baza wypadowa do zwiedzania Warszawy.
    Ostatnio edytowane przez Piotrek ; 17-01-14 o 11:19 Powód: link wskazujący na treść opublikowaną w celu pozycjonowania

pepka
    Gość

Jeżeli naprawdę zależy Ci na jakimś hotelu a nie jest to zwykły fake to sprawdź sobie http://www.bwfelix.pl
    Należy do Best Western. Ma 3-gwiazdki czyli można to porównać z greckimi 5-gwiazdkowymi :P

Blueone
    Gość

Ja mam 20 km pod Warszawa, ostatnio w nim nocowałam i jestem bardzo zadowolona jest miejsce parkingowe więc nie ma obaw a od zgiełku miasta to nawet lepiej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-04-16 o 00:44

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pod miastem to raczej bym odpuścił - ogromne korki są, szczególnie w godzinach dojazdu do pracy, wyjazdu z pracy. A w mieście to hotel. Klasyczna aranżacja, kuchnia smaczna - akurat nas głównie interesują tam sale konferencyjne, warunki pod spotkania biznesowe i pod tym względem nie ma się czego czepiać. Miejsce moim zdaniem przygotowane optymalnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-04-16 o 19:45

Początkujący Avatar Adam30
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Sheraton ale nie będzie to rozsądna cena nie mniej ze standardu powinieneś być zadowolony.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czy ja wiem? W takiej stawce? I lokalizacja też taka sobie. Porównaj sobie nawet zdjęcia Holiday Park i Sheratona, dodaj do tego ceny za pokój dwuosobowy i chyba masz dokładnie pokazane, które rozwiązanie jest po prostu lepsze. Ale oczywiście poczytaj sobie opinie, oceń czego potrzebujesz i na tej podstawie podejmuj ostateczne decyzje.

Początkujący Avatar kamilidzik
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Tak, ten Łazienkowski jest całkiem niezły. Super lokalizacja, świetna obsługa, ogólnie miodzio.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Holiday Park to kilka minut od starówki ;-) Tak naprawdę kwestia taka, po co się jedzie do Wawy, bo jeśli pod zwiedzanie, to nie sądzę, żeby się Wam udało znaleźć lepszą miejscówkę - przynajmniej tak to odbieram.

fakeyy6
    Gość

Ja bylem w Hotelu Mercure i to jest po prostu kosmos... warto nawet nie będac tam odwiedzić hotelowa restaurację - niesamowici kucharze i genialna obsługa. Mają tam chyba najlepsze burgery na świecie jednak cena może Cie odstraszyc, ale tak tylko chcialem wspomniec... moze akurat na weekend z dziewczyną czy coś

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia