Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Kropka
    Gość

Ubezpieczenie na podróz

Witam. Wybieram się na podróż do Indii. Wiadomo, że mamy tam inny klimat i można złapać jakąś chorobę, którą ciężko później leczyć. Dlatego tak się zastanawiam nad wykupieniem polisy zdrowotnej. W internecie poczytałem trochę o tym , ale chciałbym usłyszeć opinię innych ludzi, którzy mieli do czynienia z prywatnymi ubezpieczeniami. Warto się przed podróżą pchać w dodatkowe koszta?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-17 o 00:00 Powód: spam

wujek12
    Gość

Odp: Ubezpieczenie na podróz

Nie wiem czy ubezpieczenie można nazwać dodatkowym kosztem. Jak dla mnie to jedna z pierwszych rzeczy za jakimi się rozglądam planując wyjazd. Zwykle jeżdżę po Europie i wyrabiam kartę EKUZ.

Jeżeli już się angażować w ponadobowiązkowe ubezpieczenia to warto wybrać je u zaufanego doradcy ubezpieczeniowego. Chodzi o takie bez niechcianych kruczków w umowie.

Zarthun
    Gość

Zawsze kupuję ubezpieczenia przez Internet, korzystając z porównywarek ubezpieczeń. Szukam opcji, gdzie najkorzystniejsza jest relacja zakresu do ceny. Bywa, że jest to poszukiwanie żmudne, że wyrzuca mnie z formularza, że muszę wypełniać w ramach jednego serwisu kilka formularzy, a potem i tak ktoś chce do mnie dzwonić. Niby wszystko jest łatwe a jednak zdarza mi się tracić nerwy. W tym roku planujemy wybrać się na urlop samochodem. Dlatego oprócz ubezpieczenia turystycznego potrzebuję także dodatkowego ubezpieczenia samochodowego. Szukając ubezpieczenia, zaczynam od sprawdzenia oferty pewnej firmy z której korzystałem podczas ostatnich wakacji. Okazuje się, że jest to firma, która oferuje bardzo korzystne cenowo pakiety ubezpieczeniowe dla podróżnych. Można ubezpieczyć siebie, można ubezpieczyć samochód, można kupić ubezpieczenie łączone. Tak więc do wszystkich podróżujących, jadąc za granicę pamiętajcie o ubezpieczeniu siebie i swoich bliskich. To proste, szybkie i w kontekście wszystkich kosztów związanych z wyjazdem – niedrogie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-17 o 00:01 Powód: wycięta nieoznaczona reklama

Początkujący Avatar qartus
    Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

podłączę się do tematu,
    ja się zastanawiałem nad ubezpieczeniem ADAC (chyba tylko Europa), jednak ostatio czytałem sporo negatywnych opinii, może ktoś korzysta z tego ubezpieczenia?
    robię nowoczesne sklepy internetowe, zapraszam: sklepinternetowy.top

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

EKUZ mam zawsze ale do tego wykupuję inne ubezpieczenie. Najszybciej i najłatwiej chyba to zrobić w mBanku (jak ma się konto). Dwa kliknięcia i mamy ubezpieczenie.

Cytat Napisał zaremba80 Zobacz post
    EKUZ mam zawsze ale do tego wykupuję inne ubezpieczenie.
    I to jest dobre podejście. Niestety, sam EKUZ nie gwarantuje, że nie zapłacimy nic za zagraniczne leczenie. Na stronie porównywarki ubezpieczeń ubea można sprawdzić, jakie koszty nam grożą w poszczególnych krajach, jeśli mamy tylko EKUZ.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia