Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Mirtka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Silnik bierze olej - co zrobić?

Mój silnik w samochodzie bierze olej - czy macie jakieś skuteczne sposoby na to?
    Mechanik powiedział, że części w silniku już są wytarte czy zużyte i to główna przyczyna... Nic się już nie da zrobić?

Bylaty
    Gość

Odp: Silnik bierze olej - co zrobić?

Ale bierze olej i spala czy wywala go z silnika przez uszczelki czy inne dziurki?
    Jeszcze ważna sprawa to fakt jaki masz olej - czy to już mineralny? Bo jak nie to można zmienić i powinno pomóc

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

A co sądzicie o ceramizacji silnika? U mnie pomogło jak silnik brał olej a używałem już 15w40 czyli mineralny.

Bylaty
    Gość

Cytat Napisał Brawek Zobacz post
    A co sądzicie o ceramizacji silnika? U mnie pomogło jak silnik brał olej a używałem już 15w40 czyli mineralny.
    Ceramizator jak najbardziej pomoże w takiej sprawie: tutaj więcej na ten temat poczytacie: http://www.forum.v10.pl/wiad167686.html#167686

Ja u siebie stosowałem ten ceramizator i efekty bardzo poodobnie jak opisali tam w tym temacie - ogólnie na plus

Mirtka
    Gość

Ok mówiłam o tym mojemu mechanikowi i mówił, żeby zamówić bo to dobry pomysł.
    Zamówiłam wczoraj - dam znać jak dojdzie i jak to zastosuje
    Dzięki za pomoc

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Bylaty Zobacz post
    Ceramizator jak najbardziej pomoże w takiej sprawie: tutaj więcej na ten temat poczytacie: http://www.forum.v10.pl/wiad167686.html#167686

Ja u siebie stosowałem ten ceramizator i efekty bardzo poodobnie jak opisali tam w tym temacie - ogólnie na plus
    Czyli dokładnie jakie efekty i dlaczego akurat ten ceramizator? bo znalazłem też inne - różni się czymś?

Bylaty
    Gość

Nie testowałem innego ale o tym sporo pozytywnych opinii w necie jest i dlatego go wybrałem - teraz tym bardziej że pomógł to raczej nie decydował bym się na inny bo one różnią się składem.
    Te tańsze ceramizatory podobno nie są za wiele warte

Mirtka
    Gość

Wczoraj byłam u mechanika i ceramizator już w silniku sobie pływa
    Za tydzień mam się zgłosić do mechanika na kontrolę - codziennie dojeżdżam do pracy jakieś 40 km także powinno widać być już jakieś efekty jego działania.

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Ok ja także go zamówiłem - poczytałem opinii na innych forach i faktycznie go sobie chwalą więc zobaczymy działanie

Mirtka
    Gość

Właśnie wróciłam od mechanika i można stwierdzić, że u mnie ten ceramizator się sprawdził.
    Stan oleju w normie czyli silnik przestał go brać - mój mechanik mówił,m że stosował tez u innego klienta i efekty bardzo podobne

Dzięki za pomoc :*

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia