Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Kuligowo
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Co zrobić, żeby było przytulniej?

do tego jakieś poduszki ozdobne na odę lub narożnik.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Też myślę, że w kwestii dodania "przytulności" wnętrzu, biokominek będzie niezastąpiony Piszę o biokominku, bo po pierwsze - nadaje się on nawet do bloków mieszkalnych, a po drugie - dużo łatwiej utrzymać czystość, bo nie ma ani popiołu, ani sadzy. No i wydaje mi się, że lepiej się wpasuje w nowoczesne wnętrze, bo niektóre modele moją tak niesamowity design, że po prostu wow, ja jestem zachwycona Ja swój zamawiałam w pewnym sklepie internetowym - mają duży wybór, a i fajne promocje się zdarzają (ja swój właśnie w obniżonej cenie kupiłam, więc w ogóle byłam zadowolona). Myślę, że warto rozważyć taki rodzaj dekoracji - jak już inwestować, to w coś porządnego
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 18:13

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Trzeba przyznać, że rozmaite drobiazgi, dodatki tworzą klimat. Zgadzam się, że w brw sporo można tego typu rzeczy znaleźć. Jak ktoś planuje remont mieszkania to może też warto wziąć pod uwagę tapety . Odpowiednio dobrana tapeta może bardzo uprzyjemnić wnętrze. Czasem może wystarczyć nawet jedna rolka.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem bardzo dobry klimat mogą stworzyć tapeta z białą cegłą - nie jest to tak często rozwiązanie jak w przypadku imitacji czerwonej cegły, więc nie dość, że jest przytulnie to jeszcze oryginalnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 18:14

ulik
    Gość

Pomyśl o dodatkach. Kolorowe poduszki czy kolorowe doniczki na pewno będą ładnie wyglądały.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Żagań
    Siła Reputacji
    0

Dodaj poduszki na kanapy

szarotka10
    Gość

Ja wpadłam na pomysł podczas remontu salony że fajnie by było mieć kominek. Jeśli myśli ktoś o montażu we własnym mieszkaniu kominka to polecam stronę na której znajdziecie dużo dobrych ofert nie tylko kominki ale również części jak kratki wentylacyjne i wiele innych potrzebnych części kratka kominkowa luft. Polecam zajrzeć i zapoznać się z ofertą.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-09-18 o 17:40 Powód: wycięta reklama

Aleksandra1501
    Gość

Cytat Napisał kuropatwa Zobacz post
    Macie jakieś pomysły co można zrobić w mieszkaniu, żeby było ono bardziej przytulne ale nie zagracone?
    Pierwszą rzeczą jaką zrobię to na pewno zakup dywanów, np. takich włochatych bo one trochę ocieplają wnętrze.
    Co jeszcze wprowadzi bardziej domowy nastrój do domu?
    moze warto zacząć od remontu ale zewnetrznego, np taka hydroizolacje dachów jest konieczna, bo jak zaaranzujesz wnętrze domu, a dach zacznie Ci przeciekac to dupa zbita
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-19 o 21:54 Powód: usunięty spam

mateuszr
    Gość

Zauważyłem w internecie sporo projektów z meblami w stylu skandynawskim. Dają poczucie bardzo przytulnego domu. Oczywiście wiadomo co człowiek to inny gust ale może jakoś wspomogłem temat

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia