Tzw. "Narodowy Test Kierowców" to ciekawy pomysł na popularyzację marki LINK4 wśród użytkowników PAYBACK i ich znajomych na Facebook’u, a także zwiększenie liczby fanów na FB. Jak podają organizatorzy akcji po teście ich liczba wzrosła do 30 tysięcy (ale nie podają ile był przed testem)

W Narodowym Teście Kierowców wzięło udział ponad 20 000 osób. Był to konkurs na Facebook’u zorganizowany przez LINK4 wspólnie z programem Payback. Za pomocą specjalnej aplikacji po odpowiedzi na kilka pytań każdy biorący udział w konkursie otrzymał zwrotną informację, jakim jest typem kierowcy oraz nagrodę gwarantowaną – 15% zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4. Jeżeli posiadał kartę Payback otrzymał dodatkowo 50 punktów.
Uczestnicy testu wygrali także 20 Kursów Bezpiecznej Jazdy w Sobiesław Zasada Centrum, z którym LINK4 współpracuje od dwóch lat, cztery konsole PS4 i blisko 200 nawigacji NaviExpert.

Konkurs był wspierany kampaniami reklamowymi w mediach internetowych. Polecał go także znany polski kierowca rajdowy – Tomasz Czopik. Zabawa trwała 4 tygodnie.

źródło: informacja prasowa