Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. #1
  Zaawansowany uczestnik redaktor DI
  admin
  Avatar Redakcja
  Dołączył
  May 11
  Mieszka w
  Warszawa
  Postów
  111
  Siła Reputacji
  10


  Twoja ocena: Yes No

  Grupa Wirtualna Polska z nową strukturą sprzedaży

  Od 18 lutego obszarem sprzedaży Grupy Wirtualna Polska kieruje Joanna Pawlak, dotychczas Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży Wirtualnej Polski. Za strategię produktu reklamowego będzie odpowiadał Jacek Tryzno, sprzedażą agencyjną i działem kluczowych klientów Grupy Wirtualna Polska pokieruje natomiast Filip Hołowczyc. Departament sprzedaży regionalnej podlegać będzie Urszuli Cabańskiej, sprzedaż e-commerce, oddzielona w nowej strukturze od produktu e-commerce – Ewelinie Binzer, akcjami specjalnymi zawiadywał będzie Jan Buze.

  Funkcjonujące w Wirtualnej Polsce i o2 działy oraz zespoły sprzedażowe zgrupowano w departamenty. Nowością jest wyodrębniony, dedykowany reklamie Zespół Strategii i Analiz działający w ramach Departamentu Akcji Specjalnych i Analiz.


  Joanna Pawlak, wiceprezes ds. sprzedaży Grupy Wirtualna Polska. Z rynkiem reklamy związana od 1991 roku. Karierę rozpoczęła w McCann-Erickson. Od 1995 kierownik marketingu w biurze reklamy TVP, następnie dyrektor marketingu i sprzedaży w TV Puls. Kolejno, w firmie Gemius, gdzie odpowiadała m.in. za repozycjonowanie marki z firmy technologicznej na badawczą. W Wirtualnej Polsce od 2004 roku. Jako Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży nadzorowała sprzedaż oraz realizację celów przychodowych spółki, pozycjonowanie i promocję marki WP.PL oraz produktów Wirtualnej Polski na rynku wydawców internetowych. Absolwentka socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.


  Jacek Tryzno, Dyrektor Departamentu Strategii Produktu Reklamowego Grupy Wirtualna Polska. Z Wirtualną Polską związany od 1999 roku. Ostatnio Zastępca Dyrektora Pionu Marketingu i Sprzedaży ds. Sprzedaży Reklamy WP. Jeden z założycieli IAB Polska. Absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing
  w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

  źródlo: informacja prasowa

 2. #2
  mezo
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Grupa Wirtualna Polska z nową strukturą sprzedaży

  Podobno jakieś ostre zwolnienia tam były. Pół redakcji pożegnało się z etatem. Ale dobry fachowiec nie powinien mieć problemu ze znalezieniem zatrudnienia.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

Jak czytać DI?

Powered by  
ATMAN EcoSerwer