Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    pola
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: W co najlepiej inwestować w 2014?

Pożyczki społecznościowe to całkiem ciekawa opcja, ale niestety nie znam szczegółów i nie wiem dokładnie, jak wygląda to w praktyce. Jak dla mnie bezpieczną formą inwestycji są nieruchomości. Nawet ostatnio przeglądałam kilka ofert sprzedaży mieszkania we Wrocławiu i moją uwagę przykuła między innymi ta prezentowana przez spółdzielnię (wycięta nieoznaczona i nieopłacona reklama). Tylko czy warto brać na tego typu inwestycję kredyt?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-03-16 o 20:26 Powód: wycięta nieoznaczona reklama

Paweł Szczygieł
    Gość

powiem Ci ze masz rację z tym portalem (nieoznaczona reklama), sam zainwestowałem, na razie małą kwotę ale myślę że dobra opcja z tą gwarancją ochrony kapitału, mam bezpiecznie ulokowane środki
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-07-15 o 10:27

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

A jakie macie przewidywania co do tego w co warto będzie inwestować w 2015 roku? Myślałam nad inwestowaniem w fundusze inwestycyjne, ale bardziej w te z niskim bądź relatywnie niskim poziomem ryzyka inwestycyjnego. Zastanawia mnie między innymi FI. Przeanalizowałam stopy zwrotu i według mnie +3.19% za trzy miesiące, oraz +6.33% za 6 miesięcy to dosyć dobry wynik. W moim przypadku chciałabym inwestować przez 3 bądź 5 lat.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:18

wielkibrat
    Gość

Okazja w Piasecznie - (spam) Tylko wymaga to środków i pomysłu na wykorzystanie tej całej powierzchni.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 13:28

MarysiaQ
    Gość

Oszczędzanie jest bardzo istotne. Moim zdaniem chyba najlepsze bedzie jakieś konto oszczędnościowe. Mamy największe szanse na to ze coś zyskamy bez ryzyka. Widziałam nawet tutaj (spam) ciekawe zestawienie takich rachunków oszczędnościowych i chyba dzięki temu jest łatwiej sie na coś zdecydować.

Miro
    Gość

Inwestycja w nowoczesne urządzenia do produkcji wędlin, w komorę wędzarniczą jak zfm-online, linie produkcyjną. Produkcja żywności to biznes na długie lata.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Dobrą opcją inwestycji która jest zdecydowanie najbezpieczniejsza jest inwestowanie w promocyjne lokaty. Inwestycje w lokaty na 5% często z dodatkowymi bonusami mogą przynieść duże zyski ograniczając ryzyko.

pukla123
    Gość

Kolega mi mówił ze inwestowanie na internecie. jest teraz bardzo modne i na czasie. Ta technologia otwiera przed nami wielkie możliwości. Trzeba trochę zgłębić temat, zeby wiedzieć o co chodzi i zacząć zarabiać na giełdzie kryptowalut. Chyba w koncu musze dokształcić sie z tej branzy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 19:13 Powód: wycięty spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Warto zainwestować w branże powiązaną z EPP - to produkt, który daje spore możliwości, zwłaszcza w czasach gdy ochrona środowiska jest coraz ważniejsza. Przy okazji jest tak wszechstronny że znajduje zastosowania w każdej branży. Poczytajcie na ten temat http://eppgroup.pl/

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia