Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    kinga21
    Gość

Twoja ocena: Yes No

W co najlepiej inwestować w 2014?

witam

Czytam sobie różne wypowiedzi i arytkuły o inwestowaniu jakie zawarte są w internecie i też mam zamiar zacząć oszczędzać, czy jak kto woli inwestować. Tylko zastanawiam się w co najlepiej jest inwestować? Co w 2014 roku daje możliwości największego zarobku?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:13

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: W co najlepiej inwestować w 2014?

Jeżeli o inwestowanie w roku 2013, to w zadano Polakom pytanie, w co najbardziej według nich opłaca się inwestować. Wnioski z ankiety można znaleźć tutaj: Najlepsze inwestycje według Polaków w 2013. W sumie to nieruchomości wciąż cieszą się największym zaufaniem. W ogóle to chyba wydaje się całkiem rozsądne. Ktoś może na tym forum jest w takiej sytuacji, że zaciągnął kredyt na mieszkanie i wynajął je komuś i z czynszu spłaca sobie raty?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:13
    Hidden Content o inwestowaniu i zarządzaniu oszczędnościami

krzysztof77
    Gość

Macie rację, giełda jest trochę ryzykowną formą inwestowania jednakże wiele osób próbuje w taki sposób pomnożyć swe pieniądze. Jeśli poczytasz wskazówki w internecie na pewno znajdziesz sposób, aby na giełdzie zarobić, a nie stracić. "
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:14

Witka
    Gość

Ja nie mam na tyle gotówki wolnej żeby inwestować w nieruchomości, ale nie wiem czy się skuszę na.. brylanty.
    Wiem, wiem to głupio brzmi ale czytałam ostatnio sporo o takich alternatywnych inwestycjach i tak jednak się zastanawiam. Brylanty można kupić niezłe już od 1500 pln, a to zdecydowanie mniej i w zasięgu posiadania...
    no a na nieruchomość to już trzeba full kasy wydać
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:14

gajdadamian88
    Gość

Mi się wydaje, że warto zainwestować w nieruchomości. Wcześniej czy później zysk z nich będzie. Niestety wiąże się to z dużą gotówką.

mezo
    Gość

Tak, nieruchomości to też dobry pomysł na ulokowanie pieniędzy na przyszłość. Zaleta to ochrona przez inflacją.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem warto zainteresować się tematem papierów dłużnych i dla laików w tym temacie polecam na początek jakiś krótki tekst o obligacjach korporacyjnych czy lokatach strukturyzowanych. W dużym skrócie pisząc, obligacje korporacyjne to papiery dłużne przedsiębiorstw emitowane na z góry określony okres czasu oraz przy również wcześniej ustalonym oprocentowaniu. Odkąd pojawił się rynek wtórny obligacji Catalyst, zwiększyło się zainteresowanie tą formą inwestycji.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:15

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ma myslę ,że najlepszą inwestycja to jest nasze zdrowie.
    dzis istnieją firmy,które pozwalają łączyć zdrowie z finansami.
    jedna z takich które polecam jest monavie
    moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja oczywiście na dłuższą metę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:16

pepka
    Gość

A może w nieruchomości? Tylko oczywiście trzeba robić to z głową. Największe szanse na zwrot mamy przede wszystkim w tym dużych miastach. Najbardziej dochodowa pod tym względem jest Warszawa. Inwestowanie w mieszkanie to nie tylko dobra lokata kapitału ale również pomnażanie go poprzez wynajmowanie mieszkania. W Warszawie w dzielnicach położonych blisko centrum kwoty jakie możemy uzyskać są całkiem wysokie. Do zakupu własnej nieruchomości nie zachęca również program MdM o którym można więcej przeczytać.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 19:16

Początkujący
    Mieszka w
    A, A
    Siła Reputacji
    0

wg mnie dobrze wystartowały pożyczki społecznościowe i uważam że inwestycje w tego typu produkty to strzał w dziesiątkę, z tego co sie zorientowałem na rynku jako jedyni portal pożyczkolandia posiada tzw gwarancję ochrony kapitału, czyli pożyczając nic nie ryzykujesz ale tylko we wnioski opatrzone tą gwarancją. inwestował ktoś już na tej stronie?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia